مرکز غواصی باتومی

تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت
در سال های اخیر بسیاری از توریست های ایرانی به گشت و گذار در کشور گرجستان تمایل پیدا کرده اند. شهر باتومی به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری زیبا، بیش از سایر شهرها مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است. یکی از جاذبه های این شهر، مرکز غواصی باتومی است.
در مرکز غواصی باتومی که در دریای سیاه واقع شده است دنیای هیجان انگیز زیر آب را برای گردشگران تور باتومی به نمایش می گذارند. این مکان همواره یکی از مهیج ترین مکان های تفریحی باتومی محسوب می شود که توریست های تور باتومی می توانند لحظات خوشی را در آن بگذرانند. در مرکز غواصی باتومی کلیه ی دوره های "پی ای دی آی" آموزش داده می شود و علاقه مندان می توانند بعد از طی کردن این دوره تخصصی مدرک معتبر مربوط به آن را دریافت کنند.
در این مرکز، برای تجربه کردن دنیای زیر آب همه چیز مهیا است و شما گردشگران تور باتومی می توانید با استفاده از لوازم و تجهیزات لازم که از طرف مرکز غواصی در اختیارتان قرار می گیرد، این تفریح بی نظیر را تجربه کنید.
اگر از قبل تجربه ی غواصی نداشته باشید، در ابتدا باید از عمق کم شروع کنید که توسط مربی آموزش های لازم داده می شود و بعد از این که اطمینان حاصل شد که مسلط شده اید و مشکلی پیش نمی آید می توانید در دل دریای سیاه به جستجو بپردازید. مدت زمانی که گردشگران تور گرجستان می توانند در این مرکز غواصی به تفریح بپردازند بین 1 تا 4 ساعت می باشد.
در غواصی در این مرکز شما می توانید از تماشا کردن انواع ماهی ها، خزه ها، جلبک ها و هزاران موجود دیگر لذت ببرید و با توجه به امکاناتی که مرکز غواصی باتومی در اختیار گردشگران تور باتومی قرار می دهد، می توانید از این لحظات لذت بخش عکاسی کنید ودر آلبوم خاطرات خود نگه دارید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره مرکز غواصی باتومی

سهند شهریور 1397
مرکز غواصی باتومی خیلی جای خوب و حرفه ای هست پیشنهاد می کنم امتحان کنید
امتیاز 5 از 5 | از بین 102 کاربران به مرکز غواصی باتومی