کافه مانلی کیش

تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت تعداد بازدید : 1056

جزیره زیبا و آرام کیش یکی از برترین مقاصد گردشگری در ایران بوده که سالانه گردشگران بسیاری را به وسیله تور کیش به سمت خود می کشاند. این جزیره آرام مملو از کافه و رستوران های گوناگونی می باشد که با سرو کردن انواع مختلفی از غذا ها و میان وعده های لذیذ و رنگارنگ، خستگی را از تن مسافران به در می کنند. از جمله ای این کافه رستوران ها می توان به کافه مانلی کیش اشاره نمود که در شهرک صدف، فاز یک، خیابان خراسان و در طبقه سوم ساختمان بستاک واقع شده است.

کافه مانلی کیش جزو آن دسته از کافه هایی در جزیره کیش  است که دارای منوی رستوران نیز بوده و  دارای فضایی دنج و آرام می باشد. این کافه به وسیله نماهای چوبی مزین شده و دارای ظرفیت پذیرایی همزمان از 80 نفر می باشد. همچنین علاوه بر فضای داخلی ساختمان بستاک، دارای بالکنی دلنواز بوده که مناسب برای نوشیدن یک فنجان نوشیدنی از جنس آرامش می باشد. 

 

کافه رستوران مانلی با داشتن کادری مجرب و حرفه، آماده پذیرایی از میهمانان خود بوده و با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، به همراه انواع گوناگونی از دسر ها و نوشیدنی های لذیذ، خستگی را از تن شما می رباید. شما نیز می توانید همه روزه، از ساعات اولیه صبح و به منظور صرف صبحانه، تا شامگاه به این رستوران رفته و از دسر های بی نظیر آن لذت ببرید. اما چنانچه قصد رزرو میز و یا بالکن دلنواز این کافه را برای جشن های کوچک خود دارید، می توانید با شماره تلفن 07644464207 تماس حاصل نمایید. سطح قیمت های این کافه رستوران متوسط بوده و در ذیل، لیستی از غذاهای این کافه برای شما تدارک دیده ایم تا خود به مقایسه و مشاهده قیمت های آن بپردازید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور کیش ۸ و ۹ خرداد
۳
۸ خرداد - ۱۲ خرداد
زاگرس
زاگرس
سرزمین آریایی
مشاهده تور
۱,۵۳۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش ۱۵ خرداد
۲
۱۵ خرداد - ۱۸ خرداد
زاگرس
زاگرس
آسمان پایتخت
تاریخ های تور
۲,۰۰۰,۰۰۰
تاریخ های تور
۱
از ۱۵ خرداد تا ۱۸ خرداد
۲
زاگرس
زاگرس
مشاهده تور
۲,۰۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش ۸ خرداد
۲
۸ خرداد - ۱۰ خرداد
کیش ایر
زاگرس
گردشگر زمان
مشاهده تور
۱,۴۵۵,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش ۸ خرداد
۳
۸ خرداد - ۱۱ خرداد
زاگرس
زاگرس
معراج گشت
مشاهده تور
۱,۵۸۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش خرداد ویژه هتل های ۵ ستاره
۳
۸ خرداد - ۲۳ خرداد
کیش ایر
کیش ایر
ندا پرواز
مشاهده تور
۱,۹۳۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 113 کاربران به کافه مانلی کیش