لحظه آخر
آخرین ها
انواع قهوه

قهوه بعد از آب به عنوان محبوب ترین نوشیدنی جهان شناخته می‌شود و بعد از صنعت نفت که به عنوان  درآمدزاترین صنعت جهان است؛ صنعت قهوه در رتبه دوم قرار دارد.

کافه لقانطه تهران

افه لقانطه بهترین پیشنهادی است که می توانید به اقشار مختلف جامعه اعم از جوانان و بزرگ سالان بدهید، چرا که برگسالان را به یاد دوران جوانی می اندازد و جوانان را با شکوه ایران در دوره های قبل آشنا می کند.

کافه های اصفهان

زمانی که به دنبال یک جای دنج و آرام برای فرار از دل مشغولی های زندگی می گردیم ممکن است گزینه های متعددی را انتخاب کنیم. گاه به سراغ گوش دادن به موسیقی های اصیل سنتی می رویم و گاه زیر باران به قدم زدن می پردازیم. اما برخی ها شیوه دیگری را برای آرام کردن خودشان انتخاب می کنند. این دسته افراد ترجیح می دهند کافه گردی کنند و در فضای دنج و آرام این کافه ها به کارهایی که باید انجام دهند فکر کنند.

کافه کارتونی

همیشه در تمام جهان مکان هایی که به شکلی غیر معمول و جذاب طراحی و اجرا شده اند طرفداران بسیاری یافته اند و حتی گردشگران بسیاری از سراسر جهان به دیدن این جاذبه ها رفته تا بتوانند حتی یک عکس یادگاری از آن فضای زیبا و چشم نواز داشته باشند

کافه تهرون

شهر تهران با وجود جمعیت زیادی که دارد طبعا کافه های زیادی را نیز در خود جای داده است، در تمام دنیا تمام صنایع روز به روز در حال پیشرفت و مدرن شدن پیش می رود، صنعت کافه و رستوران نیز از این قضیه مستثنا نیست و علاوه بر آن، سعی بر متفاوت بودن منو، دکور، طعم قضا و دیگر ویژگی ها نیز به این پیشرفت افزون می گردد. اما افرادی نیز هستند که با سبک مدرن و پیشرفته میانه خوبی ندارند

کافه 81 مشهد

شاید با نگاه کردن به کافه 81 مشهد، با کافه ای کوچک و نه چندان جالب روبرو شوید اما وقتی وارد آن می شوید، قضیه به کلی تغییر می کند. کافه ای به محیطی دنج، جوی صمیمی و از همه مهم تر، منویی جالب!

کافه لمیز

کسی نیست که کافه لمیز را نشناسد. کافه ای محبوب و زنجیره ای که در نقاط مختلف تهران شعبه داشته و امروزه یکی از بهترین کافه های تهران برای سپری کردن اوقات در کنار قهوه ای گرم است. در ادامه با ما همراه باشید تا با کافه لمیز و راز موفقیتش در میان کافه های تهران آشنا شوید.

کافه ویونا

یکی از کافه های زنجیره ای تهران که توانسته با ارائه بهترین نوشیدنی های گرم و سرد و دسرهای بی نظیر در میان مردم محبوب شود، کافه ویونا است. کافه ویونا تا به امروز با بیش از 15 شعبه در سراسر تهران آماده پذیرایی از مشتریان است.

کافه ویکولو

به دنبال کافه ای لوکس و متفاوت هستید یا می خواهید قرارهای مهم و کاری خود را در محیطی لوکس و شیک داشته باشید؟ کافه ویکولو یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. کافه ویکولو کافه ای است که در "روف تاپ" مجتمع مدرن الهیه قرار داشته و تجربه متفاوتی از کافه را به ارمغان می آورد.

کافه لانجین

کافه لانجین یکی از کافه های پرطرفدار تهران است که با شعبات مختلف، غذاها و نوشیدنی های بی نظیری را ارائه می دهد. محبوب ترین شعبه کافه لانجین، شعبه بام لند است لذا افرادی که قصد دارند در محیطی دنج، آرامش بخش و به دور از آلودگی و شلوغی های شهر بهترین پیتزاها، سالادها، دسرها، پیش غذاها و نوشیدنی های بی نظیری را میل کنند، این کافه بهترین گزینه خواهد بود.

کافه راک

کافه راک به جرئت می توان گفت از بهترین و منحصر به فردترین کافه های تهران است که لحظات شیرین و به یادماندنی را در محیطی خاص و با غذاهای بی نظیر ثبت می کند. کافه راک امروزه توانسته با سرو غذاهای لذیذ، با کیفیت و قیمتی معقول در محیطی خاص بسیار در میان جوانان محبوب شود.

کافه سام

کافه سام از کافه های منحصر به فرد و نسبتاً گران تهران است که می تواند از بهترین کافه ها برای قرارهای دوستانه، کاری و برگزاری جشن های تولد باشد. کافه سام 4 شعبه در تهران دارد که در خیابان منوچهری، شهرک غرب، میدان ونک و خیابان فرشته قرار دارند. 

امتیاز 0 از 5 | از بین 0 کاربران به کافه ها