ویزای کاری کانادا

کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای دنیا جهت اقامتی آسوده و باآرامش می باشد، افراد زیادی که با تور کانادا به این کشور سفر کرده اند، به دنبال راه های مختلف بوده تا بتوانند مجوز اقامت در این کشور رویایی را به دست آورند. برخی از افراد برای این منظور، از طریق ویزای کاری کانادا اقدام می کنند. در کانادا شرایط کاری مناسبی برای افراد مختلف وجود دارد که می توانند در آن مشغول شوند و به اقتصاد رو به پیشرفت آن کمک کنند. سالانه در حدود 200 هزار نیروی کار ماهر با ویزای کاری کانادا وارد این کشور می شوند.
مدارک لازم برای ویزای کاری کانادا عبارت اند از:
-درخواست فرم مجوز کار
-دو قطعه عکس با شرایط معین
-اسکن پاسپورت معتبر
-فرم اطلاعات خانواده
-پرداخت هزینه های لازم
-مدارکی دال بر اثبات صلاحیت شما برای کار در این کشور
-اثبات صلاحیت مالی
-مدارکی دال بر پذیرش شما توسط یکی از کمپانی های حاضر در کشور کانادا
توجه داشته باشید که با در دست داشتن ویزای کاری کانادا شما این امکان را پیدا نمی کنید که به صورت دائمی در این کشور زندگی کنید و برای این منظور باید ویزا دائم دریافت کنند. در صورتی که قصد دارید همسر و فرزندتان را همراه خود به این کشور ببرید، لازم است تا آن ها نیز برای یکی از ویزاهای این کشور (ویزای کاری یا تحصیلی) اقدام نمایند.
برای ارائه مدرکی مبنی بر پذیرش شما برای کار کردن در کانادا، کارفرما به ارزیابی بازار کار این کشور می پردازد و در زمینه هایی که نیاز به نیروی کار متخصص دارد و این نیروی کار در کشور خودش وجود نداشته باشد، اقدام به جذب نیرو می کند.
اگر شما هم جزو افرادی هستید که در این کشور مشغول به تحصیل هستید و می خواهید به کار هم مشغول شوید، این امکان برای شما وجود دارد. اما بعد از فارغ التحصیل شدن، نیاز است تا برای اجازه کار بعد از فارغ التحصیل شدن، درخواستی را ارائه دهید. 
گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر