کوه گونونگ رایا

کوه گونونگ رایا یکی از زیبا ترین جاذبه های طبیعی موجود در شهر لنکاوی کشور مالزی می باشد که در این مقاله قصد داریم آن را به گردشگران تور لنکاوی معرفی کنیم.
کوه گونونگ رایا با دارا بودن ارتفاعی بیش از 880 متر در بالا ترین نقطه شهر لنکاوی واقع شده است و سالانه گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند.
این کوه در دل جنگل های متراکم، سرسبز و بسیار زیبا قرار گرفته است این جنگل ها بیش از 5 هزار هکتار وسعت دارند و مملوء از گیاهان و جانوران مختلف می باشند.
گردشگران تور لنکاوی به دو طریق می توانند خود را به کوه گونونگ رایا برسانند، ساده ترین راه اجاره ماشین و یا استفاده از تاکسی می باشد البته برخی از گردشگران پیاده روی را ترجیح می دهند.
زمان مورد نیاز برای رسیدن به قله کوه گونونگ رایا با ماشین حدود 20 دقیقه می باشد.
گردشگران تور لنکاوی که به بازدید از این کوه می روند می توانند زیبا ترین مناظر طبیعی و بی نظیر را بر فراز این کوه مشاهده کرده و لذت ببرند.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم حیوانات بسیاری در جنگل های اطراف این کوه زندگی می کنند و گردشگران تور لنکاوی در طول بازدید از این مجموعه می توانند حیواناطی نظیر انواع میمون ها، سنجاب ها و روباه ها را از نزدیک مشاهده کنند.
مردم محلی معتتد اند در گذشته دو غول به نام های ماتریا و ماتین کانگنگ وجود داشته که در این محل دعوایی میان آن ها رخ داده و هر دو غول به کوه تبدیل شده اند.
به طور کلی اگر به بازدید از جاذبه های طبیعی علاقمند هستید، بازدید از ای کوه گونونگ رایا را به شما توصیه می کنیم چرا که می توانید مناظر طبیعی بسیار زیبایی را در این کوه مشاهده کنید.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور لنکاوی برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر