برج پورتا

گرجستان یکی از مناطق دیدنی جهان است که جاذبه های گردشگری جذابی دارد و این جاذبه های زیبا نظر جهانگردان را به خود جلب کرده است. یکی از سازه های معروف این کشور برج پورتا می باشد.

برج پورتا که در شهر باتومی قرار دارد، دارای ظاهری زیبا می باشد. ارتفاع این برج که در 43 طبقه بنا شده است، حدود 164 متر می باشد و یکی از مناطق مرتفع شهر باتومی محسوب می شود. تعداد آپارتمان های مسکونی که در این برج وجود دارد حدود 444 واحد مستقل و جداگانه می باشد که متراژهای متفاوتی دارند. این آپارتمان ها شامل واحدهای 2 خوابه، واحدهای 3 خوابه و 12 پنت هاوس می شود که واحدهای پنت هاوس منظره بسیار زیبایی از شهر و دریا و کوه های اطراف را به نمایش می گذارد.

در برج پورتا علاوه بر واحدهای مسکونی، تعدادی واحد تجاری مانند بوتیک و مغازه و مرکز خرید وجود دارد که گردشگران تور باتومی بعد از تماشای برج می توانند در آن ها به خرید کردن بپردازند. لازم به ذکر است که بگوییم طراحی این برج توسط یک معمار ماهر به نام برادوی مالیان انجام شده است. عملیات ساخت برج پورتا در سال 2014 آغاز گردید و در سال 2017 به پایان رسید. نوع طراحی و موادی که در ساختار این سازه استفاده شده، آن را به یکی از باکیفیت ترین و بهترین مکان های زندگی در باتومی تبدیل کرده است.

از برج پورتا منظره ی چشم نوازی از دریا قابل مشاهده است که گردشگران تور باتومی را به وجد می آورد. همچنین در اطراف برج پورتا فضای سبزی وجود دارد که گردشگران تور گرجستان می توانند در آنجا بنشینند و پیک نیک کنند. علاوه بر برج پورتا برج های سر به فلک کشیده دیگری نیز در شهر باتومی وجود دارد که می توانید از آن ها بازدید کنید. 

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره برج پورتا

ابراهیمی 13 مرداد 97
2
یه برج پورتا دیگه هم توی فلوریدا داریم اونم زیباست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر