امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به برج منارا کی ال

برج منارا کی ال

شهر کوالالامپور در سال های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در میان گردشگران ‏ایرانی تبدیل شده است و سالانه گردشگران زیادی با تور کوالالامپور به این شهر سفر می ‏کنند به همین دلیل در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین جاذبه های این شهر را که ‏برج منارا کی ال می باشد به کاربران سایت لحظه آخر همچنین گردشگران تور کوالالامپور ‏معرفی کنیم. 
برج منارا کی ال که در تپه های محافظت شده و جنگلی بوکیت نناس (‏bukit nenas‏) قرار ‏دارد در سال 1994 ساخته شده است. این برج زیبا با دارا بودن ارتفاع 421 متر توانسته از ‏برج های پتروناس که یکی از معروف ترین نماد های شهر کوالالامپور است، پیشی بگیرد ‏و نوک این برج از تمامی نقاط کوالالامپور قابل مشاهده می باشد.  
گردشگران تور کوالالامپور می توانند به سکوی مشاهده مناظر برج منارا کی ال رفته و از ‏ارتفاع 276 متری به دیدن شهر کوالالامپور مشغول شده و از مناظر زیبای آن لذت ببرند ‏خوب است بدانید که اغلب گردشگران تور کوالالامپور شب را برای رفتن به برج منارا ‏انتخاب می کنند. 
لازم به ذکر است رستوران گردانی که در بالای برج منارا قرار دارد یکی از مرتفع ترین سازه ‏های مستقل در جهان محسوب می شود همچنین این سازه زیبا هفتمین برج مخابراتی ‏جهان می باشد و یکی از سمبل ها و نماد های شهر کوالالامپور است. 
خوب است بدانید در داخل این بنا یک ساختمان گردشگری وجود دارد که شامل دفتر ‏مدیریت برج، فروشگاه های متعدد و استخر های پلکانی می باشد.  
اگر قصد سفر با تور کوالالامپور و بازدید از این برج زیبا را دارید باید بدانید که ساعت ‏کاری آن 9 صبح تا 10 شب در روز های غیر تعطیل و 9:30 صبح تا 10 شب در روزهای ‏تعطیل می باشد. 
امیدواریم این مقاله در سفر به شهر توریستی کوالالامپور برایتان مفید واقع شود. 

نظرات مردم درباره برج منارا کی ال

شروین 13 مرداد 97
2
بالای برج منارا کی ال منظره دیدنی خیلی خوبی داره انگار که کوالالامپور زیر پاته
درج نظر