برج منارا کی ال

شهر کوالالامپور در سال های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در میان گردشگران ‏ایرانی تبدیل شده است و سالانه گردشگران زیادی با تور کوالالامپور به این شهر سفر می ‏کنند به همین دلیل در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین جاذبه های این شهر را که ‏برج منارا کی ال می باشد به کاربران سایت لحظه آخر همچنین گردشگران تور کوالالامپور ‏معرفی کنیم. 
برج منارا کی ال که در تپه های محافظت شده و جنگلی بوکیت نناس (‏bukit nenas‏) قرار ‏دارد در سال 1994 ساخته شده است. این برج زیبا با دارا بودن ارتفاع 421 متر توانسته از ‏برج های پتروناس که یکی از معروف ترین نماد های شهر کوالالامپور است، پیشی بگیرد ‏و نوک این برج از تمامی نقاط کوالالامپور قابل مشاهده می باشد.  
گردشگران تور کوالالامپور می توانند به سکوی مشاهده مناظر برج منارا کی ال رفته و از ‏ارتفاع 276 متری به دیدن شهر کوالالامپور مشغول شده و از مناظر زیبای آن لذت ببرند ‏خوب است بدانید که اغلب گردشگران تور کوالالامپور شب را برای رفتن به برج منارا ‏انتخاب می کنند. 
لازم به ذکر است رستوران گردانی که در بالای برج منارا قرار دارد یکی از مرتفع ترین سازه ‏های مستقل در جهان محسوب می شود همچنین این سازه زیبا هفتمین برج مخابراتی ‏جهان می باشد و یکی از سمبل ها و نماد های شهر کوالالامپور است. 
خوب است بدانید در داخل این بنا یک ساختمان گردشگری وجود دارد که شامل دفتر ‏مدیریت برج، فروشگاه های متعدد و استخر های پلکانی می باشد.  
اگر قصد سفر با تور کوالالامپور و بازدید از این برج زیبا را دارید باید بدانید که ساعت ‏کاری آن 9 صبح تا 10 شب در روز های غیر تعطیل و 9:30 صبح تا 10 شب در روزهای ‏تعطیل می باشد. 
امیدواریم این مقاله در سفر به شهر توریستی کوالالامپور برایتان مفید واقع شود. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز برج منارا کی ال
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
شروین 13 مرداد 97
2
بالای برج منارا کی ال منظره دیدنی خیلی خوبی داره انگار که کوالالامپور زیر پاته
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.