موزه هیل پالاس

هند یکی از سرزمین های دیدنی با تاریخی پهناور می باشد که باید برای لمس فرهنگ و تاریخش به آن سفر کنید و از نزدیک با آن آشنا شوید.یکی از بهترین راه ها برای آشنایی با فرهنگ و تاریخ هند بازدید از موزه های آن می باشد که پشت هر کدام از آثار آن تاریخ شنیدنی پنهان شده است.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم گردشکران عزیز را با موزه هیل پالاس بیش تر آشنا کنیم.
موزه هیل پالاس در یکی از ایالت های جنوبی هند و در کرالا واقع شده است که می توانید با دو ای سه ساعت وقت تمامی موزه را بگردید و تاریخ کهن هند را از نزدیک لمس و ماجراجویی کنید.
موزه هیل پالاس حدود 150 سال پیش توسط پادشاه هند به نام کوچی ساخته و امروزه به بزرگ ترین موزه ی باستان شناسی کرالا تبدیل شده است.بهتر است قبل از ورود به ساختمان موزه به محوطه ی خارجی آن که با درختان و گیاهان مختلف تزئین شده است لذت ببرید و یکی از دارو های گیاهی کمیاب جهانی را از نزدیک مشاهده کنید.

بعد از تماشای محوطه ی خارجی وارد ساختمان شوید و از 14 قسمت های مختلف که هر کدام آن ها موضوع های مختلفی دارند دیدن نمایید.این موزه تنها موزه باستان شناسی کرالاست که دارای مجموعه پادشاهی امپراتور کوچی است که توجه گردشگران تور هند را به سمت خود جذب کرده ، پس انتظار این که وارد محوطه ای لوکس و اشرافی شوید را داشته باشید.
در میان این مجموعه که دارای چندین و چند ساختمان هست یکی از ساختمان های این مجموعه که قدیمی ترین آن به سال 1850 باز می گردد  به سبک خانه های کرالا ساخته شده است.در نزدیکی این موزه هیل پالاس حوض و یک مکان مقدس وجود دارد جذابیت این مجموعه را دو چندان کرده است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه هیل پالاس

نسیم 16 مهر 97
4
چقدر عکسی که در مورد موزه هیل پالاس گذاشتید زیبا و دیدنی هست من برم داخل این مجموعه فکر کنم دیگه بیرون نیام
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر