بهترین فصل سفر به کاپادوکیا

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 1224
شهر کاپادوکیا یکی از شهر های مرکزی و توریستی کشور ترکیه می باشد که در حدود 300 کیلومتری شهر آنکارا واقع شده است و به سبب جاذبه های گردشگری و تاریخی فراوانی مانند موزه فضای باز زلو، معبد اسکی گوموسلر، شهر های زیر زمینی کایماکلی، گورمه و غیره که در دل خود جای داده است نظر گردشگران زیادی را به خود جلب می کند در این مقاله قصد داریم در اطلاعاتی در رابطه با بهترین فصل سفر به کاپادوکیا در اختیاران گردشگران تور کاپادوکیا قرار دهیم با لحظه آخر همراه شوید تا بهترین فصل سفر به کاپادوکیا را بدانید.
 
سفر به کاپادوکیا
 
شهر کاپادوکیا در منطقه ای نسبتاٌ کوهستانی واقع شده است  به همین جهت زمستان های تقریباٌ سرد و تابستان های خنکی دارد اما بهترین فصل زمان سفر به این شهر به فصل و آب و هوا بستگی ندارد و اغلب گردشگران تور کاپادوکیا مایل اند که در زمان برگزاری جشنواره بالن های رنگارنگ به این شهر سفر کنند. این جشنواره از اوایل اردیبهشت ماه شروع شده و در اواخر شهریور ماه پایان می یابد. گردشگرانی که در این ماه ها به این شهر سفر می کنند می توانند با تور های  بالون سواری بر فراز شهر کاپادوکیا رفته از مناظر زیبا و بی نظیر این شهر لذت ببرند. البته اگر قصد سفر با تور کاپادوکیا را دارید خوب است بدانید این جشنواره در مساعد ترین شرایط آب و هوایی برگزار می شود و می توان گفت بهترین زمان سفر به این شهر از همه نظر فصل های بهار و تابستان می باشد. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7178-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D9%88%DA%A9%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین فصل سفر به کاپادوکیا