رستوران پدیده البرز

زمان مطالعه: 2 دقیقه
بروزرسانی: 1402/10/27
بازدید: 2657
نویسنده
تحریریه لحظه آخر نویسنده

یکی از برترین رستوران های جزیره کیش که علاوه بر گردشگران کیش، در میان ساکنین جزیره از محبوبیت بالایی برخوردار است، رستوران پدیده البرز است. این رستوران توانسته به صورت ثابت در صدر لیست برترین رستوران ها جزیره مانده و مشتریان ثابت پرو پا قرصی را برای خود نگه دارد. رستوران پدیده البرز در قسمت شمال غربی جزیره جای گرفته و می توان گفت که فاصله نزدیکی تا دریا دارد. اما به صورت دقیق می توان گفت که در صفین، فاز خدماتی اف، خیابان نیلوفر، روبه روی رز دوم قرار گرفته است.

غذاهای رستوران رستوران پدیده البرز کیش

این رستوران که همه روزه به طبخ غذاهای ایرانی و سنتی می پردازد، قابلیت پذیرایی همزمان از 85 نفر را داشته و با طبخ غذاهای لذیذ، تجربه ای متفاوت را برای شما ثبت می نماید. منوی رستوران پدیده البرز دارای آب و تاب های فراوانی نیست، اما تمامی غذا های آن زیر نظر بهترین سرآشپزان، با استفاده از مواد غذایی تازه و با کیفیت طبخ می شوند. درست است که غذاهای این رستوران همگی از طمع خاص و عالی برخوردار اند، اما می توان گفت که کباب های آن چیز دیگریست. کباب هایی با طمع خاص و لذیذ که مشابه اش را در هیچ کجای دیگر نمی توانید بیابید و به محز خوردن یک لقمه از آن، همچون قندی در دهانتان آب می شوند. همچنین شما می توانید در قسمت ذیل به مشاهده و مقایسه قیمت های لیست غذاهای این رستوران بپردازید.

تور کیش از تهران - رزرو تور کیش از تهران با تضمین کمترین قیمت موجود در بازار در لحظه آخر

ساعت کاری رستوران پدیده البرز کیش

ساعت کاری رستوران پدیده البرز همه روزه برای وعده ناهار از ساعت دوازده ظهر الی چهارده است. از آن طرف و برای وعده شام، از ساعت هشت شب الی یازده و نیم در های رستوران به روی مشتریان باز شده و در چشم به  هم زدنی تمامی میز ها پر می شوند. پس اگر زمانی قصد سفر به کیش به سرتان زده و خواستید طمع یک وعده غذایی لذیذ را بچشید، حتما سری به رستوران پدیده البرز بزنید اما محز احتیاط از قبل برای رزرو با شماره تلفن 07644434270 تماس حاصل فرمایید.

رستوران پدیده البرز
رستوران پدیده البرز
رستوران پدیده البرز
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 4.7 از 5 | از 100 کاربر