رستوران هفت مهمت

آنتالیا یکی از قطب های اصلی جذب گردشگری در ترکیه محسوب می شود که سالیانه بیش ازچند هزار توریست از سرتاسر دنیا به به خود جذب می کند زیرا که این شهر تاریخی و شگفت انگیز دارای بیش از 100 نوع جاذبه ی گردشگری است. با این حجم از ورود گردشگران به آنتالیا متقابلا نیاز به رستوران و غذاخوری های مناسب و بین المللی باب میل هر نوع سلیقه ای بیش از پیش احساس می شود.

ممکن است در مدت اقامت خود در هتل از غذاهای رستوران داخل هتل خسته شوید پس به دنبال رستوران با غذای با کیفیت و استاندارد در سطح شهر می گردید. رستوران هفت مهمت یکی از لوکس ترین و شیک ترین رستوران های آنتالیا با محیطی ارام به همراه موسیقی زنده و تمامی غذاهای بین المللی و خوراک های محلی می باشد که همه روزه از ساعت 11 ظهر تا 12 بامداد.

این رستوران با مساحت زیاد و طراحی و چیدمانی که دارد مناسب برای پذیرایی از مهمان های ویژه همچنین خانواده ها مناسب می باشد. این رستوران دو فضای سر بسته و فضای باز دارد که حق انتخاب با مشتری می باشد حتی می توانید میز خود را از یک ساعت قبل رزرو کنید. منوی غذایی رستوران هفت مهمت شامل تمامی غذاهای دریایی، خوراک ها، کبابی، دسر و پیش غذا می باشد. امکاناتی از قبیل پارکینگ اختصاصی، صندلی مخصوص کودکان و اینترنت بدون سیم کاملا رایگان در اختیار مهمانان عزیز می گیرد. توصیه می شود در این رستوران لوکس شبی خاطره انگیز را سپری کرده و لذت ببرید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران هفت مهمت

زینب 1 مهر 97
4
رستوران هفت مهمت تو ترکیه خیلیم مشهوره و همیشه چه روز تعطیل چه روز عادی رستوران هفت مهمت خالی از مشتری نخواهید دید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر