رستوران سزار نایت کلاب

شهر دبی در کشور امارات واقع شده است، این شهر در سال های اخیر پیشرفت بسیاری داشته و به یکی از مقاصد گردشگری مهم در کشور امارات تبدیل شده است. جاذبه های گردشگری این شهر باعث شده سالانه افراد بسیاری برای تفریح و بازدید از این شهر، تور دبی را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این شهر رستوران های بسیاری وجود دارد، از بین رستوران های موجود در دبی رستوران سزار نایت کلاب از محبوبیت بیشتری در بین گردشگران برخوردار می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم به بررسی رستوران سزار نایت کلاب بپردازیم.
رستوران سزار نایت کلاب در یکی از مناطق مناسب شهر دبی قرار گرفته است. طراحی فضای داخلی این رستوران بسیار زیبا و لوکس می باشد. به طور کلی می توان این رستوران را یک رستوران روسی دانست. در طراحی فضای داخلی این رستوران ار رنگ های بسیاری استفاده شده است، همچنین فضای داخلی آن بسیار بزرگ بوده و میز و صندلی های بسیاری برای نشستن گردشگران تور دبی دارد. نورپردازی های بسیار زیبای این رستوران زیبایی آن را دو چندان کرده است. این رستوران در طبقه زیرین هتل Capitol Hotel قرار گرفته است. رستوران سزار نایت کلاب غذا ها و نوشیدنی های خوش طعم و باکیفیت بین المللی را در سه وعده برای گردشگران تور امارات سرو می کند، منو این رستوران شامل غذا های بسیار متنوعی می شود. در این رستوران جشن های شبانه و مجالس بسیاری همراه با سرو نوشیدنی های بین المللی، برگزار می شود. در طول شب در این رستوران موسیقی زنده اجرا می شود. همین امر سبب محبوبیت هرچه بیشتر این مکان در بین گردشگران تور دبی شده است. برای مراجعه به این رستوران بهتر است از قبل میز خود را رزرو کنید. ساعت کاری رستوران سزار از 7 صبح تا ساعت 3 صبح روز بعد می باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران سزار نایت کلاب
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور دبی 8 بهمن 98
3 شب
Air Arabia Airline
فلات پارس
8 بهمن - 11 بهمن

تور دبی 12 بهمن 98
4 شب
ماهان
ندا پرواز
12 بهمن - 16 بهمن

تور دبی 5 بهمن (نمایشگاه عرب هلث)
3 شب
ایران ایر
ارزین سیر ایرانیان
5 بهمن - 9 بهمن

تور دبی 6 بهمن 98 (ویژه عرب هلث)
4 شب
ماهان
همیشه سفر
6 بهمن - 10 بهمن

تور دبی 12 و 15 و 19 بهمن 98
3 شب
Air Arabia Airline
اوج ماندگار
12 بهمن - 22 بهمن

تور دبی بهمن 98
3 شب
Air Arabia Airline
آیسو سفر پارسه
12 بهمن - 22 بهمن

تور دبی 5 بهمن 98 (نمایشگاه عرب هلث)
3 شب
ایران ایر
جانیار پرواز
5 بهمن - 8 بهمن

تور دبی 12 بهمن 98
3 شب
Air Arabia Airline
وقت سفر
12 بهمن - 15 بهمن

تور دبی 5 بهمن (ویژه نمایشگاه عرب هلث)
3 شب
ایران ایر
پرواز ایرانیان
5 بهمن - 8 بهمن

تور دبی ویژه نوروز 99
5 شب
ماهان
اسطوره بیستون
26 اسفند - 5 فروردین