رستوران گودزیلا

شهر وارنا یکی از شهرهای توریستی و زیبای بلغارستان است که رستوران های باکیفیتی دارد و توریست هایی که به این شهر زیبا سفر می کنند می توانند بعد از بازدید از مکان های گردشگری این شهر، از خوردن غذاهای محلی در آن ها لذت ببرند.
رستوران گودزیلا از رستوران های معروف و زنجیره ای وارنا می باشد که دارای 4 شعبه در این شهر می باشد. یکی از شعب آن در کنار ساحل واقع شده که مناظر بی نظیری از دریای سیاه را به نمایش می گذارد و گردشگران می توانند از غذا خوردن در آن لذت ببرند. در رستوران گودزیلا انواع غذاهای بومی و محلی سرو می شود. از جمله غذاهای محبوب این رستوران که بین گردشگران تور وارنا محبوب است، انواع مختلف غذاهای دریایی و سوچی می باشد که طعم بی نظیری دارد. علاوه بر غذاهای دریایی و سوچی، پیتزا، پاستا، انواع سوپ و کباب نیز در منوی رستوران گودزیلا وجود دارد که می توانید میل کنید و لذت ببرید.
یک پیش غذای بسیار خوش مزه که در رستوران گودزیلا سرو می شود، سالاد شوپسکا نام دارد که ترکیبات آن خیار، گوجه، فلفل سبز و پنیر فتای بلغاری می باشد. لازم به ذکر است که گردشگران تور بلغارستان بدانند قیمت های این رستوران نسبت به تعداد زیادی از رستوران های شهر وارنا ارزان تر است. کیفیت غذاهایی که در  رستوران گودزیلا سرو می شود بالا بوده و طعم دلچسب غذاهای آن تا مدت ها در ذهن میهمانان می ماند. گردشگران تور وارنا در ساعت های 10 صبح تا 12 شب می توانند به رستوران گودزیلا مراجعه کنند و از غذاهای لذیذ آن میل کنند. محیط این رستوران با صفا بوده و چیدمانی زیبا و چشم نواز دارد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما