رستوران پلیون باتومی

اگر به دنبال رستورانی لوکس در شهر باتومی هستید، رستوران پلیون باتومی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برایتان باشد. رستوران پلیون باتومی جزء برترین رستوران های لوکس شهر باتومی است که روزانه گردشگران زیادی در آن انواع غذا ها و نوشیدنی های بین المللی را میل می کنند.

باتومی، یکی از شهر های توریستی و مهم تفلیس است که سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا به آن سفر می کنند. این شهر در کنار جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی که دارد، دارای رستوران ها و کافه های زیادی هم می باشد که بعضی از آن ها جزء رستوران های لوکس باتومی محسوب می شوند. یکی از این رستوران ها، رستوران پلیون باتومی است که در ادامه به آن می پردازیم.

رستوران پلیون باتومی در یکی از بهترین نقاط این شهر و در خیابان روستاولی واقع شده است. این رستوران با امکانات لوکس خود، از ساعت 7 صبح الی 11 شب آماده پذیرایی از گردشگران تور باتومی می باشد. گردشگرانی که قصد میل کردن غذاهای این رستوران را دارند، هنگام ورود به رستوران، با دکوراسیونی لوکس و زیبا در کنار میز ها و صندلی های بزرگ و راحت مواجه می شوند که چشم هر بیننده ای را به سمت خود جلب می کند.

در رستوران پلیون باتومی انواع غذاهای محلی، دریایی، ایتالیایی و بین المللی توسط سرآشپزان مجرب به بهترین نحو طبخ می شوند تا طمعی متفاوت و لذیذ نسبت به سایر رستوران های شهر باتومی داشته باشند. همچنین در کنار غذاها، انواع نوشیدنی های بین المللی و سنتی گرجی نیز در این رستوران سر می شود.

همانطور که گفتیم، رستوران پلیون باتومی جزء رستوران های لوکس شهر باتومی است و میل کردن غذاها و نوشیدنی های این رستوران می تواند برای گردشگران تور باتومی گران تمام شود اما حتما توصیه می شود در سفر به باتومی، حداقل یکبار تجربه میل کردن غذا در این رستوران را داشته باشید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران پلیون باتومی

بهرنگ 26 تیر 97
3
من خودم باتومی زندگی می کنم تقریبا هر دو هفته یکبار رستوران پلیون باتومی می رم دیره دیر برم ماهی یکبارو میرم عالیه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر