رستوران چانگا

تاریخ انتشار : ۶ خرداد تعداد بازدید : 267
شهر استانبول واقع در کشور ترکیه، یکی از مقاصد گردشگری مهم در جهان می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. سالانه گردشکران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح از این شهر تور استانبول را در برنامه سفر خود قرار می دهند. شهر استانبول دارای رستوران های متنوعی بوده که غذا های خوش طعم محلی و بین المللی را برای گردشگران سرو می کنند. یکی از رستوران های محبوب این شهر رستوران چانگا می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر اطلاعاتی در رابطه با رستوران چانگا استانبول در اختیار شما قرار می دهیم.
رستوران چانگا در نزدیکی میدان تکسیم در ساختمان هنر معاصر 1903 قرار دارد. این رستوران در سال 1999 افتتاح شده و در سال 2002 رتبه 39 از 50 رستوران برتر جهان را کسب کرده است. رستوران چانگا ظرفیت پذیرایی از 90 نفر را داشته و غذا های خوش طعم و با کیفیت بین المللی و محلی ترکیه را برای گردشگران تور استانبول در دو وعده نهار و شام سرو می کند. منو این رستوران بسیار کامل و متنوع می باشد و همچنین تمام غذا ها از بهترین مواد اولیه تهیه می شوند. آشپزخانه رستوران در زیر محوطه رستوران قرار دارد و جالب است که بدانید کف سالن رستوران شیشیه ای بوده و درون آشپزخانه از بالا قابل مشاهده است.
شعبه دیگر رستوران چانگا در سال 2005 در موزه سابانچی افتتاح شده است. این شعبه دارای تراسی بزرگ با نمایی بسیار زیبا از تنگه بسفر می باشد. طراحی فضای داخلی این شعبه بسیار زیبا بوده و جوایز بسیاری را دریافت کرده است و همچنین عکس آن بار ها بر روی روزنامه ها چاپ شده است.
ساعت کاری این رستوران از 12 ظهر تا ساعت 11 شب می باشد.
آدرس رستوران چانگا : Cihangir, Sıraselviler Cd. D:47, 34433 Beyoglu, Istanbul, Turkey
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور استانبول خرداد
۴
۱۹ خرداد - ۲۵ خرداد
قشم ایر
آسمان
قصر شایان
مشاهده تور
۵,۳۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول ۱۲ و ۱۳ و ۱۴ خرداد
۵
۱۳ خرداد - ۱۹ خرداد
ایران ایر تور
ایران ایر تور
ندا پرواز
مشاهده تور
۷,۱۲۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران چانگا