رستوران آندره

شهر سنگاپور واقع در کشور مالزی دارای رستوران های متعددی است، که با ارائه غذاهای مختلف و با کیفیت همچنین محیط آرام و خانوادگی میزبان گردشگران می باشند، یکی از این رستوران ها، رستوران آندره است.
در این رستوران فقط غذای فرانسوی سرو شده و همچنین در رستوران آندره به کیفیت و تازگی غذا اهمیت ویژه ای داده می شود.
این رستوران در سال 2010 میلادی در یک ساختمان 3 طبقه واقع در بوکیت پاسوه تاسیس شد، که امروزه به یکی از معروف ترین رستوران های سنگاپور تبدیل شده است.
سرآشپز این رستوران فردی به نام آندره که خودش مالک رستوران است و به همین دلیل نام آندره را برای رستورانش انتخاب کرده، اهل کشور تایوان می باشد، او آشپزی را در سن 15 سالگی در جنوب کشور فرانسه شروع کرده است و پس از سال ها آموزش زیر نظر سرآشپزهای معروف فرانسوی، به سنگاپور آمد و رستوران آندره را به همراه همسرش تاسیس کرد.
این رستوران دارای 30 صندلی بوده که گردشگران تور سنگاپور با مراجعه به این رستوران می توانند از غذا های خوشمزه و با کیفیت فرانسوی در رستوران آندره لذت ببرند. همچنین این رستوران مخصوص سرو شام بوده اما در روز های چهار شنبه و جمعه ناهار هم سرو می کند و در روز های دوشنبه رستوران آندره تعطیل می باشد.
رستوران آندره یکی از رستوران های گران قیمت این شهر می باشد زیرا بهترین کیفیت و خدمات را در بین رستوران های مشابه دارا است. به همین دلیل به عنوان برترین رستوران های مالزی شناخته می شود و در بین رستوران های قاره آسیا و همچنین جهان جایگاه ویژه ای را دارا است.
فضای داخلی این رستوران دارای معماری کلاسیک به سبک شهر پاریس بوده و فضای آن  برای گردشگران تور مالزی یادآور شب های رمانتیک این شهر می باشد.
آدرس: 41Bukit Pasoh Rd, Singapore 089855

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران آندره

نگار 4 مهر 97
3
رستوران آندره خیلی خوبه و کوچیک من لذت بردم از غذا های دریاییش
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر