رستوران زنجیره ای حاجی ساموری

در کشور مالزی رستوران های بسیاری وجود دارد که یکی از معروف ترین و مشهورترین آنها رستوران زنجیره ای حاجی ساموری نام دارد. در اطراف این رستوران زیبا درخت های فراوانی وجود دارد که باعث جذابیت چند برابر آن شده است. در ابتدای این مجموعه گلدان بزرگی واقع شده است که نمایانگر، ورودی این رستوران است. رستوران زنجیره ای حاجی ساموری شامل دو طبقه می باشد، طبقه بالایی آن دارای فضایی زیبا میباشد که گردشگران تور مالزی می توانند از آنجا شهر مالزی را مشاهده نمایند. سقف های این مجموعه زیبا، به صورت شیب دار ساخته شده است و معمولا از جنس چوب است و همچنین در دو طرف این رستوران ستون های آهنی غول آسایی وجود دارد که باعث زیبایی آن شده است.
رستوران زنجیره ای حاجی ساموری یکی از بزرگترین رستوران های کشور مالزی میباشد. این رستوران بزرگ، آشپزخانه ای تمیز و مرتب دارد و همچنین دارای آشپزهای ماهر و سرآشپزی باتجربه و خلاق می باشد که در این رستوران مشغول به کار هستند.
این رستوران تنها مجموعه ای است در کشور مالزی، که بیشترین غذاهای سنتی را در منوی خود جای داده است که این غذاها به ذائقه ما ایرانی ها بسیار نزدیک است. یکی از غذاهای معروف این رستوران ساته یا ساتی است که طعم و مزه بسیار خوبی دارد. مالایی ها این غذا را دوست دارند و همچنین گردشگران تور مالزی این غذا را بسیار می پسندند. ساته را از گوشت های مختلفی درست می کنند مثل گوشت خرگوش، گوسفند و مرغ و گاو و همچنین آن را با سس تند و شیرین مزه دار میکنند که شباهت زیادی به کباب ما ایرانی ها دارد که روی زغال پخته می شود. این مجموعه زیبا شعبه های مختلفی در کشور مالزی دارد که به صورت زنحیره ای می باشد. به گردشگران تور مالزی پیشنهاد می کنیم، هنگامی که به این کشور سفر می کنند، حتما یک وعده غذایی خود را در این رستوران میل نمایند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران زنجیره ای حاجی ساموری

پریا 25 آذر 96
2
این رستوران ایرانی
سعید مرادی 25 آذر 96
0
چه باحال در کشورای دیگم رستوران زنجیره ای حاجی ساموری پیدا میشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر