رستوران درالیه اتمان

تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور تعداد بازدید : 256

استانبول بزرگ ترین و شلوغ ترین شهر توریستی کشور ترکیه به شمار می رود که سالانه میزبان تعداد زیادی از مسافران از سراسر دنیا نیز می باشد. تور های ترکیه یکی از کامل ترین تور هایی است که هم می توانید در آن انواع تفریحات را امتحان و هم بنا های تاریخی متعددی را بازدید نمایید و همچنین از میل کردن غذا  و نوشیدنی در انوع کافه ها و رستوران های آن نهایت لذت را ببرید.در این مطلب مسافران عزیز تور استانبول را با یکی بهترین از رستوران درالیه اتمان آشنا کنیم.

رستوران درالیه اتمان در دل منطقه اروپایی استانبول و در محله ی فاتح قرار دارد مه می توانید به راحتی به این رستوران عالی دسترسی داشته باشید و از خوردن غذا های بی نظیر و لذیذ این رستوران به خصوص کباب ترکی نهایت لذت را ببرید.
امکانات رستوران درالیه اتمان شامل : غذای بیرون بر ، دسترسی آسان برای صندلی چرخدار ، وای فای رایگان ، قبول مستر کارت ، امکان نشستن در فضای بیرونی ، پارک خیابانی رایگان نیز می باشد مه مشتریان عزیز می توانند از آن ها استفاده نمایند.
از ویژه گی های خوب این رستوران دکوراسیون زیبا و بی نظیر آن می باشد که در نکاه اول هر بیننده ای را به سوی خودش می کشاند تا در این محل چیزی میل کند ، رنگ داخلی رستوران کرم ، صندلی های رنگارنگ پایه بلند و با تابلو های هنری زیبایی تزئین شده است.
در منوی رستوران درالیه اتمان انواع غذا هی آسیای میانه ، غذا های ترکی و غذا های حلال برای مشتریان سرو می گردد و هزینه میل کردن غذا در این رستوران به طور میانگین 75 تا 130 لیره نیز می باشد.
ساعت کاری این رستوران همه روزه به جز یکشنبه ها 11.30 تا ساعت 23:30 است و با وعده های نهار و شام از مشتریان خود پذیرایی می کنند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور استانبول خرداد
۵
۱۹ خرداد - ۲۷ خرداد
قشم ایر
قشم ایر
قصر شایان
مشاهده تور
۵,۶۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول ۱۹ خرداد
۴
۱۹ اردیبهشت - ۲۳ خرداد
قشم ایر
قشم ایر
سیف گشت
مشاهده تور
۵,۵۲۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول خرداد
۶
۱۸ خرداد - ۲۴ خرداد
قشم ایر
قشم ایر
آرشین پرواز
مشاهده تور
۶,۳۷۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران درالیه اتمان