رستوران سیلو

دبی دارای رستوران های فراوان و همچنین شیک است که هر گردشگری را به خود جذب می کند. یکی از مجلل ترین رستوران های دبی که مورد توجه اکثر گردشگران تور دبی قرار می گیرد رستوران سیلو می باشد. این رستوران در مدت کوتاهی شهرت گرفت و می توان گقت یکی از دلایل معروفیت آن به این خاطر است که در بالکنی زیبا و با شکوه قرار دارد. رستوران در فضایی باز با هوایی بی نظیر بوده و به خاطر ارتفاعی که از سطح زمین دارد نمایی بسیار زیبا و رویایی مخصوصا در شب را بوجود آورده که هر فردی را مجذوب خود می کند.


یکی از دلایلی که رستوران سیلو را متفاوت کرده دکوراسیون و طراحی داخلی آن بوده که با خلاقیت بی نظیر و طرحی فوق العاده درست شده است، میزها و صندلی های بزرگ و کوچک با شکل های مختلف بالکن را پر کرده اند، این صندلی ها از تشک های نرم و راحتی درست شده اند که همراه با میزهایی کوچک و مدرن هستند. ترکیب رنگی دیزاین داخلی از سفید و آبی بوده که سبب زیبایی دو چندان آن شده است.


در رستوران سیلو به هنگام تاریکی هوا چراغ هایی که درون زمین، میزها و دیوارها بکار برده اند روشن می شوند که رنگ های آنها قابل تغییراند، این چراغ ها مناسب با فضا و دکور طراحی شده که فضایی آرام، دلنشین و رمانیتک بوجود آورد. منوی غذایی رستوران سیلو تشکیل شده از غذاهای مدیترانه ای، اروپایی، وجترین و دریایی بوده که مناسب با تمام سلیقه و ذاعقه ها می باشد. همچنین کافی شاپی نیز در کنار رستوران قرار دارد که انواع قهوه ها، آبمیوه ها، دسرها و نوشیدنی های بین المللی را سرو می کند. رستوران سیلو دبی در تمام روز های هفته از ساعت 6 عصر الی 2 بامداد بعنوان وعده شام آماده پذیرایی از مشتریان عزیز می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران سیلو

فرنیا 3 مهر 97
3
چقدر رستوران سیلو زیبا و آروم به نظر میرسه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر