پدیده ای نادر آبشاری که برعکس شد

در اسکاتلند پدیده ای عجیب رخ داد که خوشبختانه یکی از افرادی که به محل این رویداد نزدیک بود توانست ویدئویی از این پدیده منتشر کند، فشار باد باعث شد آبشاری واقع در شمال غرب اروپا ( اسکاتلند ) به عقب برگردد .

اسکاتلند کشوری در شمال غربی اروپا است که حدود یک سوم شمالی برتینا را در بر میگیرد . این کشور دومین کشور بزرگ برتانیاست که از انگلستان کوچکتر است اما به لحاظ پهناوری و تراکم جمعیت از مجموع ولز و ایرلند شمالی بیشتر است . پایتخت اسکاتلند شهر تاریخی ادینبورگ است. با لحظه آخر همراه باشید تا در مورد اتفاقی که در اسکاتلند رخ داده است اطلاعات بیشتری کسب کنید .

 

اسکاتلند

 

در اسکاتلند پدیده ای عجیب رخ داد که خوشبختانه یکی از افرادی که به محل این رویداد نزدیک بود توانست ویدئویی از این پدیده منتشر کند، فشار باد باعث شد آبشاری واقع در شمال غرب اروپا به عقب برگردد و تصویری هیجان انگیز را خلق کند . در تاریخ 12 اکتبر به علت پدیدار شدن طوفان کالوم که یک پدیده طبیعی غیر معمول در جزیره اسکی اسکاتلند این اتفاق رخ داد . سرعت باد در این طوفان به 112 کیلومتر بر ساعت رسید . این سومین طوفان است که از ابتدای ماه سپتامبر در انگلیس و اسکاتلند رخ داد . شما میتوانید ویدئو این پدیده جالب رو در زیر مشاهده کنید .

 

 

اگر شما هم از مسافرین عزیز تور اروپا بوده باشید و به انگلیس سفر کرده باشید، شاید این آبشار زیبا را در حالت عادی دیده باشید و از آن لذت برده باشید بی شک این تصاویر میتواند برای شما جالب باشد .

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما