ساکلی کنت

آنتالیا یکی از شهرهای مهم، از نظر جذب گردشگر برای کشور ترکیه است زیرا که سالیانه بیش از چند هزار گردشگر داخلی و خارجی به این شهر سفر می کنند. آنتالیا یک شهر ساحلی می باشد که پر از مناطق توریستی با امکانات تفریحی و توریستی ویژه می باشدکه از بهترین تفرج گاه های آنتالیا می توان ساکلی کنت را نام برد. این شهرک توریستی با فاصله 55 کیلومتری آنتالیا واقع شده است که به راحتی با وسایل نقلیه عمومی رایج در سطح شهر مثل اتوبوس، تاکسی، ون و ...می توانید سفر کنید. با توجه به این که از جاده های سرسبز و با صفا گذر می کنید و محو تماشا طبیعت بکر می شوید، اصلا متوجه نمی شوید کی به مقصد می رسید.

این مجموعه در قسمت شمال غربی آنتالیا واقع شده است که آب و هوایی خنک و کوهستانی دارد. از جذاب ترین تفریحات ساکلی کنت می توان به پیست اسکی آن اشاره کرد. این پیست از بزرگ ترین و مجهز ترین پیست های موجود در آنتالیا می باشد که مورد استقبال گردشگران خارجی تور آنتالیا قرار گرفته است. این شهرک توریستی با ارتفاع حدودا 1800 متر( در برخی جاها این عدد متغیر است) از سطح دریا ، از مرتفع ترین مناطق توریستی آنتالیا به حساب می آید.

پیست اسکی ساکلی کنت باه وسعت 2200 متر و طول 4 کیلومتر بر روی کوه های باکرلی قرار دارد که امروزه مورد استقبال اسکی بازان حرفه ای ترکیه بوده است، همچنین برخی از مسابقات اسکی ترکیه در این پیست انجام می گیرد. به گردشگران علاقه مند به این ورزش هیجان انگیز پیشنهاد می شود سری به این پیست اسکی بزنند. از دیگر امکانات رفاهی این مجموعه می توان وجود هتل های 5 ستاره بسیار شیک و مجلل، مراکز خرید، رستوران های محلی و بین المللی، کافه و ... را اشاره کرد. به طور کلی یک روز خاطره انگیز را در این شهرک توریستی می توانید سپری کنید و از اوقات خوش لذت ببرید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره ساکلی کنت

ساغر محمدی 9 خرداد 96
4
یکی از بهترین پیستای اسکی بود که تو این چند سال رفتم به اسکی بازا پیشنهاد می کنم برن
برزین 9 خرداد 96
2
پیست اسکیتون خیلی پستی بلندی داره بذای یه آدم مبتدی اصلا خوب نیست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر