توربان کالیسی

آنتالیا یکی از شهرهای مهم ترکیه از نظر جذب گردشگر می باشد که سالیانه بیش از 10 هزار توریست داخلی و خارجی به این شهر زیبا سفر می کنند. علت استقبال گردشگران خارجی به آنتالیا وجود اماکن تفریحی متعدد، جاذبه های گردشکری جذاب و مراکز خرید متنوع می باشد که نظر هر کسی را به خود جلب می کند. یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین تفرجگاه های آنتالیا منطقه توربان کالیسی می باشد. این منطقه توریستی دارای بافت قدیمی به همراه بافت مدرن و جدید شهری است که اگر با خانواده سفر کنید همه ی اعضا از توربان کالیسی لذت خواهند برد.


این مجموعه به دور از هیاهو ، شلوغی و رفت و آمد شهر است و پوشیده از درختان تنومند، پوشش گیاهی انبوه ، آسمانی صاف با آب و هوا معتدل همراه با نسیم خنک مدیترانه ای، همچنین انواع رستوران و کافه با غذاهای خوشمزه و چشم اندازی بی نظیر است. از امکانات رفاهی این منطقه می توان به تفریحات آبی اعم از : جت اسکی، غواصی، حمتم آفتاب با صندلی های راحت و مخصوص، شاتل، پاراسل، اسکوتر زیر دریایی، پول بورد، فلای بورد، ماهی گیری ... ، مغازه هایی برای خرید تجهیزات ورزش های آبی، عینک آفتابی، کلاه، حوله، انواع لباس، کیف، کفش و ... اشاره کرد.


برای رفتن به توربان کالیسی می توان با اتوبوس و ون های موجود در سطح شهر یا تورهای اختصاصی هتل همراه تور لیدر با قیمتی مناسب که اکثرا شامل تخفیف می باشند بروید. از مرکز شهر تا این منطقه یک ساعت به طول می انجامد که مسیر رفت و برگشت از جاده سرسبز و با صفا می باشد که این یک ساعت برای شما خیلی زود می گذرد. مجموعه زیبا و تفریحی توربان کالیسی آنتالیا را از دست ندهید و یک روز پر از خاطره را برای خودتان و همراهتان رقم بزنید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره توربان کالیسی

هانی 10 شهریور 97
1
برای توربان کالیسی هم تور دارید که برگزار بشه ؟ و این که هتل های خوبی داره این منطقه ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر