اتاق های سوهو روسیه

📅 بروزرسانی : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازدید : 331

کشور روسیه به سه شهر مسکو، سوچی و سن پترزبورگ تقسیم می شود. که مسکو از نظر جذب گردشگر به نسبت دو شهر دیگر بیشترین توریست دارد به طوری که سالیانه چند میلیون گردشگر برای بازدید از این شهر فوق العاده به مسکو سفر می کنند.

یکی از جذاب ترین تفریحات شهر مسکو اتاق های سوهو می باشند. بازیگران ، افراد مشهور، سرشناس و ثروتمندان اشرافی هر سال به این مجموعه می آیند. این کلوب شامل ۴ اتاق مجزا و بسیار شیک و مجلل تشکیل می شود اعم از: سالن غذاخوری، دیسکو، کافه با انواع نوشیدنی های بین المللی و تراس تابستانی. اتاق های سوهو که در مسیر رودخانه های مسکو قرار گرفته است، یکی از جالب ترین و خاص ترین دیدنی های شهر مسکو می باشد که بهتر است در سفر به روسیه آن را از دست ندهید.

این کلوب دارای انواع غذاها و خوراک های مختلف، گوشت های درجه یک ، دسرهای مخصوص مسکو به همراه اجرای موسیقی زنده با مجرب ترین خواننده ها و موزیسین های مطرح دنیا همچنین نورپردازی فوق العاده که موجب به هیجان امدن مهمانان می شود. اتاق های سوهو همه روزه از ساعت 6 بهد از ظهر تا 2 بامداد اماده ی پذیرایی از مهمانان تور روسیه هستند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/37-%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D9%87%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به اتاق های سوهو روسیه