اتوبوس شگفت انگیز دبی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
بروزرسانی: 1402/08/08
بازدید: 4193
نویسنده
تحریریه لحظه آخر نویسنده

یکی از معروف ترین تفریحات دبی می باشد که مورد استقبال گردشگران بسیاری قرار گرفته است،  همه ما عادت کرده ایم وسیله های نقلیه چهار چرخ را روی آسفالت در حال حرکت ببینیم ولی دبی این عادت را کاملا شکسته است و به اولین و متفاوت ترین تفریحات در خاورمیانه تبدیل کرده است، جالب است بدانید اتوبوس دریایی که برای نخستین بار در خاور میانه و در شهر دبی ارائه می شود یک وسیله نقلیه است که در خشکی به شکل اتوبوس و در آب به شکل یک اتوبوس دریایی عمل می کند.

آنچه در ادامه مطلب خواهید خواند

  1. اتوبوس دریای دبی
  2. قیمت بلیط اتوبوس شگفت انگیز دبی

 

اتوبوس دبی

اتوبوس دریای دبی

این اتوبوس شگفت انگیز دبی همراه با لیدر مسلط به زبان عربی و انگلیسی می باشد که گردشگران تور دبی را از وسط رودخانه خور به مقصد بعدی برده و خاطرات ناب و به یاد ماندنی را برای شما می سازد.

 

اتوبوس دریایی دبی


ظاهر این اتوبوس بسیار شاد و جذاب بوده به طوری که در نگاه اول تماشاگران را به یاد نقاشی های خلاقانه کودکان می اندازد، این سفر هیجان انگیز حدودا بین یک تا یک ساعت و نیم طول می کشد.
مبدا سفر از بازار مرکاتو بوده دقایقی در شهر گشت می زنید و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد رودخانه خور دبی شده و ساعاتی را به گردش در همین رودخانه می پردازند.

 

اتوبوس دریایی


مسیر حرکت این اتوبوس معمولا از دهکده های بادیه نشین و مزارع پرورش شتر در صحرا و میان تپه های شنی با رنگ ها و ارتفاعات گوناگون می باشد.
این تور جالب یک سفر هیجان انگیز و منحصر به فرد می باشد که مناسب برای تمام سنین است، مسیر گذر این تور از خشکی به دریا می باشد که امکان گردشگری مانند دهکده های بادیه نشین، مسجد جمیرا، موزه دبی، تپه های شنی، مزارعی که در آن شتر مرغ ها را پرورش می دهند، پل ال واس، دادگاه دبی و غیره را نشان می دهد.
وقتی سوار بر اتوبوس می شوید جلیقه های نجاتی داده می شود و داخل اتوبوس از تمامی تجهیزات مورد نیاز برای مواقع ضروری برخوردار است، همچنین تهویه هوای بسیار قوی در گرما و سرما، صندلی های بسیار نرم و راحت که در قسمت زیر آن یک بسته کمک های دریایی و همچنین تهویه هوای بسیار قوی در گرما و سرما، صندلی هایی که در قسمت زیر آن یک بسته کمک های دریایی، کپسول های آتش نشانی وجود دارد که می توانید از آن ها بهره مند شوید.

 

اتوبوس در دبی


قیمت بلیط اتوبوس شگفت انگیز دبی

قیمت بلیط این اتوبوس برای کودکان 120 درهم و برای بزرگسالان 170 درهم امارات می باشد، لازم به ذکر است که قبل از سفر بلیط تور اتوبوس شگفت انگیز دبی را تهیه کنید.
گردشگران تور دبی می توانند علاوه بر جاذبه های شهر دبی و تفریحات آن از این اتوبوس شگفت انگیز هم لذت ببرند.

 

قیمت بلیط اتوبوس دریایی دبی
 

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 4.7 از 5 | از 102 کاربر