کاربازیا برج میلاد

📅 بروزرسانی : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ بازدید : 499
برج میلاد یکی از معروف ترین جاذبه های شهر تهران به شمار می آید که مراکز تفریحی متعددی را در خود جای داده است، یکی از این مراکز مجموعه کاربازیا برج میلاد می باشد که در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این مجموعه در اختیار گردشگران تور تهران و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم، چنانچه به اطلاعاتی در رابطه با کاربازیا برج میلاد نیاز دارید در ادامه این بخش از سایت لحظه آخر با ما همراه باشید.
کاربازیا در واقع شهر مشاغلی است که کودکان می توانند در آن به انجام فعالیت های گوناگون بپردازند، این بخش از برج میلاد در بهار سال 1397 افتتاح شده است و با بهره گیری از تجربیات جهانی و همچنین توجه به شرایط فرهنگی جامعه محیطی را به وجود آورده است که کودکان 2 تا 12 سال می توانند در غالب بازی، انجام مشاغل مختلف نظیر پرستاری، آتشنشانی، پستچی و غیره را تجربه کنند.هدف از تأسیس چنین مجموعه ای در واقع آشنایی کودکان با مشاغل مختلف و همچنین فرهنگ کار کردن می باشد، گفتنی است کودکانی که تجربه بازی در چنین محیط هایی را دارند می توانند مسیر شغلی خود را تشخیص داده و در آینده تصمیمات درستی در رابطه با رشته تحصیلی و همچنین آینده شغلی خود بگیرند.
خوب است بدانید هزینه استفاده از بازی های کاربازیا بین 100000 تا 200000 ریال می باشد و یک نفر به رایگان می تواند همراه کودک وارد مجموعه شود، در صورت افزایش تعداد همراهان به ازای هر نفر باید 100000 ریال پرداخت کنید.
لازم به ذکر است که کاربازیا برج میلاد در طبقه منفی یک این مجموعه واقع شده است.
برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت بلیط برج میلاد و همچنین خود سازه می توانید مقاله های مربوطه را بر روی سایت لحظه آخر مطالعه نمایید. امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور تهران مفید واقع شود.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23533-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به کاربازیا برج میلاد