پارک جنگلی اکو مالزی

کشور مالزی تفریحات متنوعی دارد که توجه جهانگردان را به خود جلب کرده است. پارک جنگلی اکو مالزی یکی از زیباترین مکان های تفریحی این کشور بوده که در شهر کوالالامپور قرار دارد. در این جنگل زیبا و طبیعی، تعدد درختان سر به فلک کشیده و مناظر سرسبز هر انسان طبیعت دوستی را به وجد می آورد. پارک جنگلی اکو مالزی را به دلیل قرارگیری در کنار پارک کی ال "اکو پارک جنگلی کی ال" نیز نامیده می شود.
مساحت این پارک جنگلی دل انگیز حدود 9.3 هکتار است که در تپه های بوکیت ناناس قرار دارد. جاده همواری برای این تپه ها در نظر گرفته شده که گردشگران توریست ها می توانند از طریق آن به بالای تپه رفته و عکسی 360 درجه از این جنگل خوش منظر بگیرند. در این مکان امکاناتی برای گذران یک تفریح عصرگاهی وجود دارد که گردشگران تور کوالالامپور می توانند از ان ها بهره مند شوند.
پارک جنگلی اکو مالزی دارای چندین مسیر پیاده روی می باشد که علاقه مندان به طبیعت می توانند با قدم زدن در آن به تنفس هوای تازه و پاکیزه بپردازند و از منظره های بکر موجود عکاسی کنند و لذت ببرند. این مکان انتخابی مناسب برای دور شدن از هیاهوی شهر بوده و بسیاری از شهروندان کوالالامپور هم به هنگام غروب به همراه خانواده برای گشت و گذار به این مکان می روند.

جذاب ترین بخشی که در این پارک وجود دارد، پل معلق آن است که شهرداری شهر کوالالامپور در آن ساخته است، این پل نزد گردشگران تور مالزی محبوبیت زیادی دارد و آن ها می توانند با قرارگیری بر فراز آن، به تماشای چشم اندازی دیدنی مشغول شوند و از آن لذت ببرند. در اطراف این پارک جاذبه های دیگری هم وجود دارد که گردشگران تور کوالالامپور می توانند از آن ها بازدید به عمل آورند.
آدرس: مالزی/ میدان بوکیت کیوانگن/ جاده رجا چولان/ پارک فورست اکو
ساعات کاری: 7 الی 18
تلفن: 6063422230 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما