فیل سواری در کرابی

همان طور که می دانید این روزها کشور تایلند در جذب گردشگر بسیار موفق عمل کرده است.
بکر ترین و زیبا ترین منظره های طبیعی کشور تایلند در شهرک کرابی واقع در استان کرابی جای گرفته است.
 
 
فیل سواری جزایر کرابی
 

کرابی

این شهرک علاوه بر طبیعت بکر و دل انگیزش، جاذبه و تفریحات بسیاری را برای گردشگران در نظر گرفته است از جمله: فان پارک کرابی، جزایر پودا و لانتا، پارک جنگلی، استخر، معبد Tham Sua، چشمه آبگرم و تفریحاتی چون مسابقه سرعت و فیل سواری که فیل سواری جز تفریحات پر طرفدار و نوین برای گردشگران تور تایلند به حساب می آید.
 
 
فیل سواری
 
 

فیل سواری در کرابی

فیل سواری در کرابی به گونه ای است که یک فیلبان بر گردن این حیوان نشسته است و آن را هدایت می کند و یک نیمکت در قسمت میانی پشت فیل قرار گرفته که گردشگران بر روی آن می نشینند در این سرگرمی علاوه بر تجربه سوار شدن بر کمر عظیم الجثه ترین حیوان خشکی می توانید از گشت و گذار در مزارع و چشم انداز زیبا جنگل نیز لذت ببرید.
 
 
فیل سواری
 
 
فیل سواری در کرابی یکی از دلایل مهم گردشگران برای سفر به این شهر به حساب می آید که هیجان و لذت سفر شما را دو چندان خواهد کرد هم چنین شما امکان شنا کردن با فیل ها را نیز در این تفریح پیدا خواهید کرد که قطعا تجربه لذت بخش و بامزه ای در کل زندگیتان را رقم خواهد زد.
 
 
فیل سواری در کرابی
 
 
شما به صورت فردی یا چند نفره (نهایتا 3 نفر) می توانید بر شال این فیل ها سوار شوید از همین رو امکان تجربه یک تفریح خانوادگی در اختیار مسافران تور کرابی قرار خواهد گرفت.
با پرداخت 900 بات برای بزرگسالان و 600 بات برای کودکان به مدت یک ساعت امکان تجربه فیل سواری در کرابی در اختیار مسافران محترم تور کرابی قرار خواهد گرفت. 
هر 100 بات تایلند به پول کشورمان برابر با 30000 تومان است.
 
فیل سواری در جزایر کرابی
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما