چتربازی در دبی

چتربازی در دبی یکی از محبوب ترین و هیجان انگیز ترین تفریحات موجود در این شهر می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای انجام این ورزش، تور دبی را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید تا به بررسی چتربازی در دبی بپردازیم.
شرکت SkyDiving واقع در شهر دبی یکی از محبوب ترین شرکت های برگزاری تور چتربازی در این شهر می باشد. این شرکت چندین نوع تور چتر بازی برگزار می کنند و حتی افرادی که تجربه ای در این ورزش ندارند می توانند در این تور ها شرکت کنند. مربیان این شرکت قبل از پریدن با چتر آموزش های لازم را در اختیار گردشگران تور دبی قرار می دهند. همچنین جالب است بدانید که این افراد در زمانی که شما در حال سقوط با چتر نجات هستید از شما عکس های بسیار جالبی تهیه می کنند.
مدت زمان کلاس های آموزشی چتربازی در دبی در حدود 45 دقیقه بوده و پس از آن لازم است 2 بار به همراه مربی خود به انجام این ورزش بپردازید. نام این کلاس های iFLY Dubai می باشد.گردشگران تور امارات لازم است بدانند که برای شرکت در تور های چتر بازی باید قوانین این شرکت را رعایت کنند، برخی از قوانین این شرکت به شرح زیر است:
- محدودیت وزن ( برای آقایان حداکثر 100 کیلوگرم و برای بانوان حداکثر 90 کیلوگرم)
- حداقل سن افراد 18 سال
- نداشتن بیماری قلبی
گردشگران تور دبی لازم است بدانند هزینه انجام چتربازی در دبی با توجه به زمان و نوع آن متفاوت می باشد. هزینه انجام دو پرواز 1 دقیقه ای 180 درهم، هزینه انجام دو پرواز دو دقیقه ای 290 درهم و همچنین برای انجام چهار پرواز 2 دقیقه ای به همراه فیلم و عکس پروازتان لازم است 550 درهم بپردازید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به چتربازی در دبی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور دبی 8 بهمن 98 (نمایشگاه عرب هلث)
4 شب
ایران ایر
ارزین سیر ایرانیان
8 بهمن - 12 بهمن

تور دبی ویژه نوروز 99
5 شب
ماهان
اسطوره بیستون
26 اسفند - 5 فروردین

تور دبی 8 بهمن 98 (نمایشگاه عربی هلث)
4 شب
ایران ایر
رادین گشت پایتخت
8 بهمن - 12 بهمن

تور دبی 5 و 8 و 12 بهمن 98
3 شب
Air Arabia Airline
وقت سفر
5 بهمن - 15 بهمن

تور دبی 5 بهمن (نمایشگاه عرب هلث)
3 شب
ایران ایر
ارزین سیر ایرانیان
5 بهمن - 9 بهمن

تور دبی 8 بهمن 98 (ویژه نمایشگاه عرب هلث)
4 شب
ایران ایر
وقت سفر
8 بهمن - 12 بهمن

تور دبی 8 و 9 بهمن 98
4 شب
ایران ایر
آرانا پرواز
8 بهمن - 13 بهمن

تور دبی بهمن 98
3 شب
Air Arabia Airline
آیسو سفر پارسه
5 بهمن - 21 بهمن

تور دبی 6 بهمن 98 (ویژه نمایشگاه عرب هلث)
3 شب
ایران ایر
پرواز ایرانیان
6 بهمن - 9 بهمن

تور دبی 8 بهمن ویژه نمایشگاه هلث 98
4 شب
ایران ایر
اسطوره بیستون
8 بهمن - 12 بهمن