چتربازی در دبی

📅 بروزرسانی : ۲ دی ۱۳۹۷ بازدید : 2486
چتربازی در دبی یکی از محبوب ترین و هیجان انگیز ترین تفریحات موجود در این شهر می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای انجام این ورزش، تور دبی را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید تا به بررسی چتربازی در دبی بپردازیم. شرکت SkyDiving واقع در شهر دبی یکی از محبوب ترین شرکت های برگزاری تور چتربازی در این شهر می باشد. این شرکت چندین نوع تور چتر بازی برگزار می کنند و حتی افرادی که تجربه ای در این ورزش ندارند می توانند در این تور ها شرکت کنند. مربیان این شرکت قبل از پریدن با چتر آموزش های لازم را در اختیار گردشگران تور دبی قرار می دهند. همچنین جالب است بدانید که این افراد در زمانی که شما در حال سقوط با چتر نجات هستید از شما عکس های بسیار جالبی تهیه می کنند.  مدت زمان کلاس های آموزشی چتربازی در دبی در حدود 45 دقیقه بوده و پس از آن لازم است 2 بار به همراه مربی خود به انجام این ورزش بپردازید. نام این کلاس های iFLY Dubai می باشد.
 
چتربازی در دبی
 
 

شرایط چتربازی در دبی

گردشگران تور امارات لازم است بدانند که برای شرکت در تور های چتر بازی باید قوانین این شرکت را رعایت کنند، برخی از قوانین این شرکت به شرح زیر است:
  1. محدودیت وزن ( برای آقایان حداکثر 100 کیلوگرم و برای بانوان حداکثر 90 کیلوگرم)
  2. حداقل سن افراد 18 سال
  3. نداشتن بیماری قلبی
گردشگران تور دبی لازم است بدانند هزینه انجام چتربازی در دبی با توجه به زمان و نوع آن متفاوت می باشد. هزینه انجام دو پرواز 1 دقیقه ای 180 درهم، هزینه انجام دو پرواز دو دقیقه ای 290 درهم و همچنین برای انجام چهار پرواز 2 دقیقه ای به همراه فیلم و عکس پروازتان لازم است 550 درهم بپردازید.
 
 

هزینه سفر به دبی - شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات مفید در مورد هزینه های سفر به دبی بر روی لینک کلیک کنید. 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23486-%DA%86%D8%AA%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A8%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به چتربازی در دبی