تفریحات دبی
آکواریوم و باغ وحش دبی :
این آکواریوم در قسمت زیرین بازار دبی قرار دارد که با تونل 50 متری فرصت تکرار نشدنی به شما می دهد که در هنگام خرید شنای بی وقفه بیش از 33 هزار ماهی ، کوسه ، سفره ماهی ، مار ماهی و دیگر آبزیان را ببینید و لذت ببرید که شاخص ترین تفریحات دبی می باشد. همچنین این آکواریوم این امکان را به شما می دهد درون قایق کف شیشه ای بشوید و ماهیان را تماشا کنید و یا حتی می توانید سوار قفس مخصوص بشوید و از نزدیک کوسه ها را ببینید و با دست به آنان غذا بدهید و تجربه ای مهیج را تجربه نمایید. امروزه آکواریوم دبی یکی از تفریحات دبی به شمار می رود که طرفداران زیادی دارد.
برای خرید بلیط این آکواریوم می توانید به صورت آنلاین پکیج های پیشنهادی را بررسی و بنا به بسته مورد نظر بلیط را تهیه نمایید همچنین قسمتی از آکواریوم در بازار دبی برای عموم رایگان می باشد.برج خلیفه بلند ترین بنای جهان با ارتفاع 828 متر یکی از زیبا ترین برج های شیشه ای به رنگ برنز می باشد. این برج دارای 3 ایوان برای نمایش محیط شهری ، بیابانی و اطراف است که مرتفع ترین ایوان آن در ارتفاع 148 متری واقع شده است و از بهترین تفریحات دبی به شمار می رود.
آسانسور این برج به مدت 10 ثانیه بازدید کنندگان را به به ارتفاع 124 متری می برد به جایی که دبی را با نسخه ی کوچک شده تماشا کنند. همچنین برای بازدید از قسمت بالای برج خلیفه بلیط آن را باید در طبقه همکف بازار دبی خریداری نمایید گردشگران تور دبی بدانند که این یکی از محبوب ترین تفریحات دبی می باشد.
هزینه ورود به برج خلیفه برای بزرگسالان 125 درهم و برای خردسالان 4 تا 12 سال 95 درهم می باشد.


نظرات مردم درباره تفریحات دبی

تانیا 20 خرداد 97
1
ممنونم از مقاله خوبتون زیبا من قصد سفر به دبی را دارم و با خواندن مقاله تفریحات دبی توانستم با بهترین تفریح های دبی آشنا شوم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای دبی

تور دبی نوروز 99
5 شب
flydubai Airline
فلات پارس
27 اسفند - 3 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
کاخ سپید ملل
3 فروردین - 12 فروردین

تور دبی نوروز 98
3 شب
ایران ایر
آرانا پرواز
9 فروردین - 13 فروردین

تور دبی اسفند 98
3 شب
ایران ایر
رادین گشت پایتخت
4 اسفند - 21 اسفند

تور دبی 4 فرروردین 99
5 شب
ماهان
حکیم گشت ایرانیان
4 فروردین - 9 فروردین

تور دبی 9 اسفند 98
4 شب
ماهان
ندا پرواز
9 اسفند - 13 اسفند

تور دبی نوروز 99
5 شب
Air Arabia Airline
اوج ماندگار
29 اسفند - 12 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
وقت سفر
27 اسفند - 3 فروردین

تور دبی 20 اسفند 98
3 شب
Air Arabia Airline
فلات پارس
20 اسفند - 23 اسفند

تور دبی نوروز 99
4 شب
ماهان
آیسو سفر پارسه
27 اسفند - 6 فروردین