پینت بال هف لایف

پینت بال هف لایف یکی از محبوب ترین مراکز تفریحی موجود در شهر تفلیس می باشد، از این رو قصد داریم در این مقاله این مجموعه تفریحی را به گردشگران تور تفلیس و همچنین کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
پینت بال هف لایف در یکی از روستا های اطراف شهر تفلیس واقع شده است و سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح به این مجموعه می روند. در این مجموعه تمامی وسایل مورد نیاز برای انجام پینت بال در اختیار گردشگران و بازدیدکنندگان قرار می دهد تا ساعاتی خوش و مهیج را در پینت بال هف لایف سپری کنند.
اگر قصد بازدید از این مجموعه را دارید و تا به حال پینت بال بازی نکرده اید اصلا نگران نباشید چرا که در مجموعه پینت بال هف لایف مربی های بسیار مجربی وجود دارد که به ازای دریافت مبلغی کم (حدود 10 لاری) تمامی قوانین و روش های بازی پینت بال را به شما آموزش می دهند.
زمین بازی مجموعه تفریحی هف لایف بسیار مجهز و پیشرفته می باشد و همین امر باعث شده تا این مجموعه همواره مورد توجه گردشگران تور تفلیس و همچنین مردم محلی قرار بگیرد، اگر از علاقمندان به هیجان و انجام بازی های گروهی هستید تفریح در این مجموعه را از دست ندهید.
گردشگران تور تفلیس باید بدانند که برای انجام بازی پینت بال در مجموعه هاف لایف به ازای هر نفر بسته به میزان گلوله ای که استفاده می کنید بین 25 تا 35 لاری متفاوت است.
لازم به ذکر است که این مجموعه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 18 عصر آماده خدمت رسانی به گردشگران تور تفلیس می باشد و شما می توانید در ساعات ذکر شده به این مجموعه تفریحی رفته و لحظات شاد و مفرحی را در این مجموعه سپری کنید.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران شهر تفلیس مفید واقع شود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر