پارک پوشکین

کشور روسیه یکی از کشورهای تاریخی و زیبای جهان می باشد. شهر سارانسک نیز از شهرهای خوش منظر روسیه به حساب می آید که می توانید سفر خاطره انگیزی را در آن تجربه کنید. پارک پوشکین یکی از تفریحات این شهر بوده که در اطراف رودخانه سارانسک قرار گرفته است و بخش مهمی از شهر را شامل می شود.
این پارک زیبا در ابتدا "پارک شهر" نامیده می شد ولی در سال 1899 به دلیل ارج نهادن به مقام بزرگ ترین شاعر روسیه "الکساندر پوشکین" نام پارک را تغییر دادند. مساحت کلی پارک پوشکین در حدود 40 هکتار می باشد و بخش های مختلفی از قبیل: سینما و تئاتر را در خود جای داده بود که طی رخداد آتش سوزی این بخش ها نابود شدند. در این پارک یک چرخ و فلک بزرگ وجود دارد که در کنار رودخانه ای زیبا قرار گرفته و نزد گردشگران تور سارانسک محبوبیت ویژه ای پیدا کرده و با پدیدار کردن چشم اندازی از مناظر شهر، لحظات مهیجی را برای آن ها رقم می زند. زمین بازی مخصوص کودکان پارک پوشکین، مکان مناسبی برای تخلیه انرژی آن ها به حساب می آید که می توانند در آن از بازی های برقی نیز لذت ببرند.

این پارک شهر بزرگ دارای درختان سرسبز بی شماری است که جلوه بی نظیری به فضای پارک بخشیده است. بسیاری از مردم بومی این پارک را برای تفریحات آخر هفته خود انتخاب می کنند و به پیک نیک و گشت و گذار در آن می پردازند. گردشگران تور سارانسک نیز می توانند در فضای سبز دل انگیز پارک پوشکین به استراحت بپردازند و به همراه خانواده خود اوقات خوشی را سپری کنند.
پارک پوشکین فضای مناسبی برای پیاده روی دارد و شما گردشگران و توریست های تور روسیه می توانید با قدم زدن زیر سایه درختان، از هوای مطلوب و دلپذیر سارانسک نیز لذت ببرید. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما