پارک مرلیون سنگاپور

تاریخ انتشار : ۵ شهریور
کشور سنگاپور یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین کشور های دنیا است و سالانه افراد بسیاری برای بازدید از جاذبه های آن با تور سنگاپور سفر می کنند. ما در این مقاله قصد داریم پارک مرلیون سنگاپور را معرفی کنیم پس در ادامه با لحظه آخر همراه شوید تا این پارک را بهتر بشناسید. پارک مرلیون سنگاپور یکی از بهترین جاذبه های گرشگری این کشور محسوب می شود که در سال 1821 تأسیس شده است.
هر کشوری دارای نماد های مخصوص به خود می باشد، نماد کشور سنگاپور نیز مجسمه یک شیر است که از دهانش آب بیرون می ریزد، خوب است بدانید این نماد در داخل پارک مرلین سنگاپور قرار دارد و به همین جهت اغلب گردشگرانی که با تور سنگاپور سفر می کنند از این پارک دیدن کرده و در کنار مجسمه شیر عکس یادگاری می گیرند. گردشگران تور سنگاپور باید بدانند که پارک مرلیون سنگاپور بالغ بر 2500 متر می باشد و بازدید از تمامی نقاط آن زمان بر می باشد.
در این پارک امکانات تفریحی متعددی نظیر انواع رستوران، زمین بازی، فضای سبز و غیره وجود دارد که گردشگران تور سنگاپور می توانند از آن ها استفاده کنند. برای بازدید از این پارک نیازی به تهیه بلیط نیست و بازدید از آن برای تمامی افراد مجاز می باشد.
جالب ترین جاذبه موجود در پارک مرلیون سنگاپور رودخانه Telok ayer می باشد که از میان این پارک عبور کرده و به زیبایی های آن افزوده است. بر روی رودخانه پلی وجود دارد که گردشگران می توانند بر روی آن رفته و از تماشای آب های رودخانه در کنار طبیعت بسیار زیبا لذت می برند.
اگر قصد سفر با تور سنگاپور را دارید بازدید از پارک مرلیون را از دست ندهید چرا که این مجموعه یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری و طبیعی کشور سنگاپور می باشد.
امیدواریم مطالب موجود در این مقاله در سفر با تور سنگاپور برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پارک مرلیون سنگاپور

فریناز شهریور 1397
پارک مرلیون سنگاپور قشنگه البته نا گفته نمونه که کلا شهر سنگاپور دیدنی و لوکس به شمار می رود
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پارک مرلیون سنگاپور