باغ جلیان والا

یکی از تفریحات هیجان انگیز شهر ارمیتسار، بازدید از باغ جلیان والا است. در این مطلب با باغ جلیان والا و دیدن های آن بیشتر آشنا می شویم.
امریتسار یکی از شهر های توریستی شمال هند است که به بافت تاریخی شهر، جاذبه های گردشگری و تاریخی، طبیعت و معابدی که دارد معروف می باشد. یکی از بهترین و شلوغ ترین مکان هایی که گردشگران تور هند می توانند در این شهر از آن بازدید کنند، باغ جلیان والا است.
باغ جلیان والا برای مردم هند از ارزش و احترام بالایی برخوردار است. این باغ در جنگ هایی که صورت گرفته است، هدف گلوله ها قرار گرفته و هزاران نفر در آن کشته شدند. امروزه در این باغ مجسمه ها و بناهای یادبودی را می توان مشاهده کرد و همچنین بر روی دیوار های داخلی برخی از ساختمان های باغ، نقاشی های وجود دارد که حوادث رخ داده در جنگ را شرح می دهند.
در کنار ساختمان های قدیمی، مجسمه های تاریخی و نقاشی های باغ جلیان والا، این باغ یک فضای سبز نسبتا بزرگ دارد که یکی از شلوغ ترین پارک های شهر می باشد. گردشگران تور هند می توانند در بخش های مختلف پارک فروشگاه ها، رستوران ها و کافه های مختلفی را مشاهده کنند که آماده پذیرایی از مردم هستند. جالب است بدانید جلیان والا علاوه بر اینکه یکی از مکان های تاریخی هند محسوب می شود، به دلیل وجود این فضای سبز و تفریحاتی که در آن صورت می گیرد، یکی از بهترین تفریحگاه های هند نیز محسوب می شود.
نکته حائز اهمیت برای گردشگران تور هند این است که برای تهیه بلیط تور بازدید از باغ و جاذبه های دیدنی و تاریخی آن می بایست مبلغی بالای 30 دلار بسته به تعداد مکان های بازدیدی پرداخت کنند اما بخش تفریحی پارک برای گردشگران رایگان می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ جلیان والا

داریوش 3 شهریور 97
4
باغ جلیان والا خوبه اما اونقدری ارزش نداره که وقتتون رو بزارید در صورتی ارزش داره که مدت زیادی در هند اقامت داشتته باشید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر