پارک آبی آفاموسا

شهر زیبای کوالالامپور که در کشور مالزی واقع شده و پایتخت آن نیز می باشد، امروزه در لیست رایج ترین مقاصد گردشگری در جهان قرار گرفته است و بسیاری از گردشگران ایرانی نیز علاقه مند سفر به این شهر می باشند. یکی از دلایل محبوبیت تور کوالالامپور بین گردشگران، دارا بودن انواع جاذبه های گردشگری و تفریحی می باشد. یکی از جاذبه های تفریحی این شهر که بسیار مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد، پارک آبی آفاموسا می باشد. با ما همراه باشید تا شما را با پارک آبی آفاموسا آشنا سازیم.
پارک آبی آفاموسا، از جمله پارک های معروف شهر کوالالامپور است. در این پارک بزرگ تفریحی، مجهز به اقامتگاهی است که گردشگران تور کوالالامپور به راحتی بتوانند در این شهر به گشت و گذار بپردازند. پارک آبی آفاموسا در حومه شهر کوالالامپور و در نزدیکی منطقه ملاکا واقع شده و دارای مساحتی حدود 526 هکتار می باشد. این پارک غیر از اقامتگاه، شامل دو بخش مجزای پارک یا دنیای آبی و بخش حیوانات می باشد. 
پارک آبی آفاموسا مملو از سرسره های آبی بزرگ و کوچک و مارپیچ است که لحظات شاد و مفرحی را برای گردشگران تور کوالالامپور به ارمغان می آورد. همچنین در بخش حیوانات این پارک، حیوانات مختلفی نظیر فیل، شیر، میمون، استخر کروکدیل ها و دیگر حیوانات وحشی و اهلی وجود دارند که گردشگران تور مالزی می توانند به تماشای آن ها بپردازند. اغلب این قسمت از پارک آبی آفاموسا بسیار مورد توجه کودکان و نوجوانان قرار می گیرد.
از دیگر امکانات تفریحی پارک آبی آفاموسا می توان به سوار کاری و یا بالن سواری اشاره کرد. اگر گردشگران ترس از ارتفاع نداشته باشند، می توانند بر روی بالن سوار شده و از ارتفاع به تماشای منظره پارک و همچنین حیوانات وحشی رها شده در طبیعت بپردازند و در صورتی که ترس از ارتفاع داشتند، با سافاری در طبیعت و در بین حیوانات حرکت کرده و بدون ترس از تماشای آن ها لذت ببرند.
پارک آبی آفاموسا همچنین مجهز به کافه ها و رستوران هایی است که بعد از گشت و گذار در پارک می توانید از خوردن غذا و یا یک نوشیدنی در آن ها لذت ببرید.
در انتها لازم به ذکر است که پارک آبی آفاموسا در روز های تعطیل، شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت 09:00 الی 20:00 و همچنین از دوشنبه تا جمعه از ساعت 11:00 الی 20:00 به روی گردشگران باز می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک آبی آفاموسا

آنیتا 20 شهریور 97
0
من پارک آبی آفاموسا رفتم و خیلی خوشم اومد و راضیم از هزینه ای که کرده بودم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر