بانجی جامپینگ دبی

شهر زیبای دبی که در جوار آب های دریای خلیج فارس قرار دارد، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان محسوب می شود به همین دلیل بسیاری از گردشگران این شهر را برای سفر انتخاب می کنند. این شهر پر است از جاذبه های گردشگری متنوع جذاب که سفر به یاد ماندنی را برای مسافران آن به ارمغال می آورد. یکی از این جاذبه های مهیج  بانجی جامپینگ دبی است. اگر شما هم از طرفداران هیجان هستید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.
بی شک یکی از هیجان انگیز ترین و البته پر طرفدار ترین تفریحات در جهان بانجی جامپینگ یا همان پرش امن از ارتفاع است. افراد بسیاری در دنیا هستند که به آدرنالین اعتیاد دارند و از هجوم آدرنالین در بدن لذت می برند. ما برای این افراد ورزش بانجی جامپینگ را پیشنهاد می کنیم. در بانجی جامپینگ دبی همانند دیگر بانجی جامپینگ ها، افراد را توسط جرثقیل به نقطه های بلندی می برند و پس بستن پاهای شخص با طناب های خاص، فرد از ارتفاع بسیار بلندی به پایین می پرد. ارتفاع این بانجی جامپینگ حدودا 50 متر است. گردشگران تور دبی، در این مرکز می توانند انتخاب کنند که به تنهایی یا یا به صورت دوتایی و به همراه فرد دیگری از ارتفاع بپرند.

اگر تا به حال ورزش بانجی جامپینگ را تجربه نکرده اید، پیشنهاد می کنیم در تور دبی به مرکز بانجی جامپینگ دبی که در خیابان شیخ زاید قرار دارد رفته و این ورزش هیجان انگیز را تجربه کنید. گفتنی است قبل از رفتن به این مرکز باید بلیط تهیه کنید، قیمت بلیط بانجی جامپینگ دبی از حدود 340 درهم شروع می شود. ساعات کاری این مرکز از 11:00 الی 17:00 می باشد.
در انتها گردشگران تور امارات لازم است بدانند افرادی که واجد شرایط استفاده از بانجی جامپینگ دبی هستند شامل آقایان، خانم ها، افراد بالای 15 سال سن و کسانی که به بیماری قبلی مبتلا نیستند، می شود. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بانجی جامپینگ دبی

ثمین رسولی 7 مرداد 97
3
بانجی جامپینگ دبی در مقابل بانجی جامپینگ ایران غول مرحله آخره از بس ترسناک و مملو از آدرنالینه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر