بانجی جامپینگ دبی

📅 بروزرسانی : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ بازدید : 431
شهر زیبای دبی که در جوار آب های دریای خلیج فارس قرار دارد، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان محسوب می شود به همین دلیل بسیاری از گردشگران این شهر را برای سفر انتخاب می کنند. این شهر پر است از جاذبه های گردشگری متنوع جذاب که سفر به یاد ماندنی را برای مسافران آن به ارمغال می آورد. یکی از این جاذبه های مهیج، بانجی جامپینگ دبی است. اگر شما هم از طرفداران هیجان هستید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.
 
بانجی جامپینگ دبی
 
بی شک یکی از هیجان انگیز ترین و البته پر طرفدار ترین تفریحات در جهان بانجی جامپینگ یا همان پرش امن از ارتفاع است. افراد بسیاری در دنیا هستند که به آدرنالین اعتیاد دارند و از هجوم آدرنالین در بدن لذت می برند. ما برای این افراد ورزش بانجی جامپینگ را پیشنهاد می کنیم.
 

تور دبی - ارزان ترین قیمت های تور دبی در این صفحه!

 
در بانجی جامپینگ دبی همانند دیگر بانجی جامپینگ ها، افراد را توسط جرثقیل به نقطه های بلندی می برند و پس بستن پاهای شخص با طناب های خاص، فرد از ارتفاع بسیار بلندی به پایین می پرد. ارتفاع این بانجی جامپینگ حدودا 50 متر است. گردشگران تور دبی، در این مرکز می توانند انتخاب کنند که به تنهایی یا یا به صورت دوتایی و به همراه فرد دیگری از ارتفاع بپرند.
 
تفریحات دبی
 
اگر تا به حال ورزش بانجی جامپینگ را تجربه نکرده اید، پیشنهاد می کنیم در تور دبی به مرکز بانجی جامپینگ دبی که در خیابان شیخ زاید قرار دارد رفته و این ورزش هیجان انگیز را تجربه کنید. گفتنی است قبل از رفتن به این مرکز باید بلیط تهیه کنید، قیمت بلیط بانجی جامپینگ دبی از حدود 340 درهم شروع می شود. ساعات کاری این مرکز از 11:00 الی 17:00 می باشد.
در انتها گردشگران تور امارات لازم است بدانند افرادی که واجد شرایط استفاده از بانجی جامپینگ دبی هستند شامل آقایان، خانم ها، افراد بالای 15 سال سن و کسانی که به بیماری قبلی مبتلا نیستند، می شود. 
 

جاهای دیدنی دبی - معرفی برترین جاذبه های گردشگری دبی

 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بانجی جامپینگ دبی

ثمین رسولی مرداد 1397
12 نفر پسندیدند
بانجی جامپینگ دبی در مقابل بانجی جامپینگ ایران غول مرحله آخره از بس ترسناک و مملو از آدرنالینه

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23311-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AF%D8%A8%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بانجی جامپینگ دبی