پارک ملی پریار

پارک ملی پریار در کرالای هند می باشد که زیستگاه ببر بنگال ، فیل هندی و دیگر حیوانات وحشی و نادر می باشد.این پارک از جاذبه های گردشگری و همچنین تفریحات هند تبدیل شده است.پارک ملی پریار برای علاقه مندان به طبیعت مکان مناسبی است.
پارک ملی پریار به عنوان یکی از مهم ترین پارک های ملی هند با مساحت 925 کیلومتر مربع می باشداین پارک ملی محل زندگی بسیاری از گیاهان ، خزندگان ، پرتدگان ، پستانداران ، ماهی ها و دوزیستان است.
زمانی که به پارک ملی می روید می توانید تفریحات خوب و متفاوتی را از جمله سافاری در جنگل را تجربه کنید.در این تور های سافاری در جنگل همراه با دیگران مسیر نوردی می کنید و برای استراحت در چادر های رودخانه پریار کمپ می زنید.این تور به شما فرصت می دهد که با قبایل مختلف و همچنین غذا های محلی آنان آشنا شوبد.
گونه های مختلف در پارک ملی پریار باعث شده جذابیت زیادی برای بازدید کنندگان به وجود آورده است که در این میان می توان به رودخانه پریار و همچنین کارخانه چای کانمارا اشاره کرد.رودخانه پریار از معروف ترین جاذبه های این پارک ملی به شمار می رود که با مساحت 26 کیلومتر از زیباترین رودخانه های کرالا به شمار می رود.
کارخانه چای در سال 1940 ساخته شده است که با بازدید از آن می توانید از تاریخ کشت چای و استفاده از دارو های برگی اطلاعات زیادی بدست آورید.
گردشگران تور هند که قصد بازدید از این پارک ملی را دارند بدانند که ماه سپتامبر تا ژوئن ( شهریور تا خرداد ) بهترین زمان بازدید است.فصل تابستان از مارس تا ژوئن ( اسفند تا خرداد) بهترین زمان برای بازدید از فیل های هندی ، ببر بنگال و دیگر حیوانات است به دلیل این که این حیوانات در فصل تابستان برای پیدا کردن آب از پناهگاه خود بیرون می آیند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک ملی پریار

محسن 18 شهریور 97
0
پارک ملی پریار حیوانات خیلی زیبایی داره و بی نهایت دیدنی هست به گردشگران تور هند پیشنهاد می کنم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر