شهر بازی دریم ورلد

تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد
شهر بازی دریم ورلد یکی از بزرگ ترین شهربازی تایلند به شمار می رود که در بانکوک پایتخت تایلند ساخته شده است. این شهر بازی با در خارج از شهر در مکان رویایی وقع شده است که می توانید ساعات هیجان انگیزی را در این مجموعه بگذرانید. این مجموعه شامل بخش هایی نظیر سرزمین خیالی ، باغ رویایی ، دریم ورلد پلازا و سرزمین ماجرا می باشد. در قسمت ورودی دریم ورلد پلازا قرار دارد که با الهان از دیسنی لند طراحی ساخته شده است که پر از فروشگاه های مختلف در اشکال های گوناگون ساخته شده که زیبایی منحصر به فردی دارد.
قسمت باغ رویایی شهر بازی دریم ورلد دارای دریاچه پر آب و بزرگ و مناظر طبیعی است که می توانید در این قسمت عکس های زیبایی بگیرید از تفریحات این قسمت می توان به ماشین برقی ، قطار ، عجایب هفتگانه ، ماشین های مسابقه و باغ اشاره کرد.
سرزمین رویایی مانند قصه های پریا مانند سیندرلا و زیبای خفته و در قسمت سرزمین ماجرا شبیه به فضا و دنیای آینده طراحی و ساخته شده است که تفریحات این قسمت شامل اتوبوس دیوانه ، شهر برفی ، فرش پرنده ، ماشین عتیقه ، ماهی های پرنده ، کشتی واکینگ ها و غیره نیز می باشد که مورد توجه گردشگران تور تایلند است.
شهر بازی دریم ورلد تایلند با انواع بازی های مهیج و متنوع لحظات خوب و به یاد ماندنی برای کودکان فراهم می کند که جذاب تریت بازی ها  پر طرفدار ترین بازی های این مجموعه می توان به شهر برفی ، ماشین عتیقه ، تنگه باریک ، گرد باد ، پیست اتومبیل رانی ، فرش پرنده و دیگر بازی های مهیج دریم ورلد اشاره کرد.
پیشنهاد می کنیم اگر با کودکان خود به تایلند سفر می کنید برای یک نیم روز هم شده به این شهر بازی زیبا بروید تا روز بی نظیری را برای فرزندان خودتان بسازید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره شهر بازی دریم ورلد

الهه شهریور 1397
شهر بازی دریم ورلد اونقدری که تعریف می کنید خوب نبود
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به شهر بازی دریم ورلد