پارک آبی کارتون نتورک آمازون

📅 بروزرسانی : ۴ بهمن ۱۴۰۱ بازدید : 731

پارک آبی کارتون نتورک آمازون
پارک آبی کارتون نتورک آمازون
پارک آبی کارتون نتورک آمازون
پارک آبی کارتون نتورک آمازون

تایلند کشوری فوق العاده زیبا و سرسبز با پوشش گیاهی منحصر به فرد استوایی می باشد که اماکن تفریحی زیادی را در خود جای داده است. از بهترین تفریحات لذت بخش در این کشور می توان به پارک های ابی متعدد با امکانات ویژه اشاره کرد. از معروف ترین این پارک ها پارک آبی کارتون نت ورک آمازون می باشد که در سال در آگوست 2014 ساخت این مجموعه عظیم در تایلند به اتمام رسید و افتتاح شد.

 این پارک آبی توسط سرمایه گذاران شبکه معروف کارتون نتورک طراحی و ساخته شد که تمام تلاششان بر این بود که بتوانند شخصیت ها و کارکترهای کارتونی و بخش های نمایشی برنامه های سرگرمی خود را جذاب تر و بهتر به نمایش برای کودکان و نوجوانان در بیاورند.

سفر به کشوری توریستی با جاذبه‌های گردشگری فوق العاده دیدنی!

بخش های مختلف پارک آبی کارتون نتورک آمازون

پارک آبی کارتون نتورک آمازون یک مجموعه عظیم از چندین حوض استخر، سرسره های پیچ در پیچ، کافه، رستوران، فروشگاه، پارکینگ و انواع سرگرمی ها می باشد. که به طور کلی به 5 بخش تقسیم می شود.

بخش اول: پایه و تم طراحی این قسمت الهام گرفته از کارتون معروف و جذاب بن تن است که فضای سبز آن شبیه به جنگل های آمازون می باشد. بخش دوم: این بخش از پارک آبی همان طور که از نامش پیداست، محل مناسبی برای تجربه ی هیجان و آدرنالین می باشد و تلفیقی از رافتینگ و پرش می باشد. بخش سوم: در این بخش می توانید پس از استفاده وسایل هیجان انگیز به آرامش برسید و لذت ببرید و از موج های آرام و غروب خورشید به آرامش برسید. بخش چهارم: این قسمت ویژه ی کودکان می باشد که به نمایش انیمیشن های کارتون نتورک می پردازد و برای بچه ها بسیار جالب و جذاب می باشد. بخش پنجم: این قسمت ویژه برای استفاده از رستوران ها، کافه ها، انواع خوراک های چینی، ایتالیایی، کره ای، آسیایی، آمریکایی و اروپایی می باشد و برای گردشگران تور تایلند مناسب است.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/1135-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%88%D9%86-%D9%86%D8%AA%D9%88%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B2%D9%88%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پارک آبی کارتون نتورک آمازون