کریش آنتالیا

آنتالیا از آن دسته مقاصد گردشگری است که به دلیل مناظر طبیعی بی شمار و فوق العاده زیبایی که دارد و قرار گیری در جوار سواحل زیبا، مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. اما در این میان منطقه ای به نام کریش آنتالیا وجود دارد که در فاصله شصت و یک کیلومتری از شهر واقع شده و جزو محبوب ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد. کریش آنتالیا منطقه ای جنگلی بوده که از درختان کاج سر بلند و سرسبز تشکیل شده و دارای سواحل سنگی و سخره ای بی نظیری می باشد.

حتما در اینستاگرام دیده اید که بسیاری از جوانان به ساحل های سخره ای رفته و با پریدن از ارتفاع های زیاد به درون دریا شیرجه میزنند و با خود گفته اید که عجب جای بکری، حتما به اینجا می روم. منطقه کریش آنتالیا دقیقا همان جایی است که هر کس به خود قول داده برای یک بار هم که شده به آنجا برود. اگر می خواهید در سفر خود از هرگونه هیاهو دور بوده و از طبیعتی بکر و زیبا کمال لذت را ببرید، تا دغدغه های فکری خود را فراموش کرده و به ذهنتان استراحت دهید، حتما به کریش آنتالیا رفته و از مناظر فوق العاده و بی نظیرش کمال لذت را ببرید

نگران چگونگی دسترسی پیدا کرد به منطقه کریش آنتالیا را هم نداشته باشید. درست است که کریش شصت و پنج کیلومتر با شهر آنتالیا فاصله دارد، اما به دلیل آن که توانسته تا درمیان گردشگران تور آنتالیا خود را محبوب سازد، و گردشگران را از تمامی نقاط ترکیه به سوی خود بکشاند، وسایل نقلیه عمومی بسیاری برای حمل و نقل مسافرین به این منطقه در نظر گرفته شده، که به راحتی آنها را به کریش آنتالیا منتقل سازند. نگران هتل هم نباشید. چرا که این ناحیه مملو از هتل های کوچک و بزرگی بوده که با توجه به خواست شما و هزینه ای که مایلید صرف کنید، خدمات و اتاق های گوناگونی را به شما ارائه می دهند. از جمله این هتل ها می توان به Akka Alinda اشاره نمود که درست در مرز بین ساحل و جنگل های سرسبز ساخته شده و می تواند خاطره ای بی نظیر را برای شما بسازد.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کریش آنتالیا

میلاد 9 خرداد 96
4
ساحل این کریش آنتالیا و برای غواصی خوبه هاااا هم آبش زلال بنظر می رسه هم می خوره کفش مرجانی باشه
فرزانه 9 خرداد 96
1
این کریش آنتالیا تور جدا داره؟ یعنی الان من بخوام برم اینجا باید برم آنتالیا خودم برم اینجا یا میتونم یه تور کوتاه مدت بگیرم که راحت برم؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر