کافه گالاتا کناک

📅 بروزرسانی : ۳ بهمن ۱۴۰۱ بازدید : 5055

کافه گالاتا کناک
نمای داخلی کافه
نمای بیرونی کافه
عکس زیبا در کافه گالاتا

از دیرباز استانبول در بین گردشگران و جهانگردان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و این شهر هیچ فصلی خالی از توریست نمی باشد. یکی از اماکنی که در هر گوشه از این شهر زیبا می توان مشاهده کنید کافه و رستوران است. یکی از معروف ترین کافه های استانبول، کافه گالاتا کناک نام دارد. این کافه توسط خانواده آکی اداره می شود، قبل از تاسیس این کافه خانواده آکی یک فروشگاه شیرینی فروشی را اداره می کردند که به شیرینی ها و کیک های لذیذش معروف بود. 

معرفی کافه گالاتا کناک

نسل جدید این خانواده تصمیم به گسترس دادن فروشگاه به نوعی دیگر بود که در سال 2006 کافه گالاتا کناک را افتتاح کردند. این کافه در تراسی بزرگ و وسیع است که ظرفیتی حدود 150 نفر را در خود جای می دهد. میز ها و صندلی های کافه چوبی و کوچک است. یکی از دلایلی که این کافه را در بین گردشگران استانبول و ساکنان این شهر محبوب کرده فضای باز و منظره 360 درجه ی آن می باشد که از هر طرف می توان جاذبه ها و اماکن زیبای استانبول را مشاهده کرد به طوری که از برج گالاتا پنج دقیقه فاصله دارد. تنگه ی بسفر و پل آن، شاخ طلایی، پل گالاتا، کاخ توپکاپی، ایا صوفیه و مسجد سلیمانیه مناظری هستند که می توان از کافه گالاتا کناک آنها را تماشا کرد. 

منو کافه گالاتا کناک

منوی کافه از دو بخش رستورانی و کافی شاپی تشکیل شده که هر نوع غذای اروپایی و آمریکایی را داراست، همچنین در منوی کافی شاپ آن که اصلی بوده دسرهای مختلف طعم دار، آبمیوه و کوکتل های رنگارنگ و قهوه های مخصوص وجود دارد که از کیفیت بالایی برخوردار هستند، یکی دیگر از ویژگی های اصلی این کافه منوی صبحانه ویژه آن است که طرفداران زیادی دارد. در این کافه زیبا می توان ساعاتی آرام و لذتبخش را سپری کرد، کافه گالاتا کناک در طول هفت روز هفته از ساعت 9 صبح الی 12 شب آماده پذیرایی از مشتریان گرامی می باشد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/cafes-full-Information/2090-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D9%86%D8%A7%DA%A9

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به کافه گالاتا کناک