امتیاز 5 از 5 | از بین 113 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل

هزینه حمل و نقل

هزینه تاکسی و ریشکا در هند :
برای جا به جایی و سفر های داخلی می توانید از تاکسی و ریشکا استفاده نمایید اما مطلع باشید که هزینه حمل و نقل با تاکسی تقریبا دو برابر ریشکا می باشد پس بهتر است قبل از سوار شدن سر هزینه تاکسی با راننده به توافق برسید.
به طور کلی برای حمل و نقل و جابه جایی درون شهری می توانید از تاکسی ، ریشکا ، مترو و اتوبوس استفاده نمایید. بلیط های تک سفره 18 روپیه و بلیط های ماهانه 600 روپیه می باشند.

هزینه اتوبوس در هند :
یکی دیگر از راه های جا به جایی در هند وسیله عمومی اتوبوس می باشد که هند دارای شرکت اتوبوسرانی خصوصی و اتوبوسرانی دولتی است. در مسیر های مختلف هم اتوبوس های مختلف با قیمت های متفاوت و با امکانات متفاوت نیز وجود دارد که مسافران تور هند می توانند از آن استفاده نمایند. البته اتوبوس برای سفر های کوتاه مناسب است و برای سفر های طولانی قطار مناسب تر و ارزان تر می باشد و می توانید از هزینه حمل و نقل بکاهید . برای رزرو قطار می توانید به صورت آنلاین بلیط مسیر مورد نظر را خریداری نمایید.

هزینه قطار در هند :
قطار در هند فقط یک وسیله نقلیه عمومی ساده نمی باشد گردشگران می توانند با استفاده از قطار با مردم و فرهنگ و آداب و رسوم مردم هند از نزدیک آشنا شوند و یکی از خاطره انگیز ترین قسمت سفر خود را در قطار های هند به وجود آوردند. هزینه حمل و نقل به وسیله قطار در هند برای یک سفر 12 ساعته 450 روپیه و همچنین با قطار های بهتر 110 روپیه هزینه دارد. در نظر داشته باشید قطار ها در هند به سرعت پر می شوند و باید به صورت آنلاین و یا از طریق اپلیکیشن Clear Trip بلیط مورد نظر خودتان را خریداری نمایید.

نظرات مردم درباره هزینه حمل و نقل

یاسر 29 مهر 97
4
به نسبت مکان های دیگه هزینه حمل و نقل توی هند خیلی خوب و مناسبه
درج نظر