موزه ملی تایوان

موزه ملی تایوان یکی از جاذبه های گردشگری موجود در پایتخت این کشور یعنی شهر تایپه می باشد و ما در این مقاله قصد معرفی این جاذبه ارزشمند را داریم بنابراین در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا شما را با موزه ملی تایوان آشنا کنیم.
موزه ملی تایوان که در کاخی بسیار زیبا، بزرگ و قدیمی قرار دارد در سال 1965 ساخته شده است و باید بدانید که موزه ملی تایوان یکی از بزرگ ترین موزه های جهان محسوب می شود به همین جهت بازدید از آن را به تمامی گردشگران تور تایوان پیشنهاد می کنیم.
در این موزه که یکی از نماد های شهر تایپه و به طور کلی کشور تایوان به شمار می آید، بیش از 700 هزار آثار باستانی مربوط به چین باستان نگهداری می شود.
در بازدید از موزه بسیار غنی گردشگران تور تایوان علاوه بر دیدن آثار باستانی بسیار زیبا می توانند تا حد زیادی با فرهنگ چین باستان آشنا شوند.
خوب است بدانید قدمت برخی از آثار موجود در این موزه به عصر نوسنگی باز می گردد و این مجموعه در بر دارنده تاریخ 8 هزار ساله کشور چین می باشد به همین جهت بسیار ارزشمند بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است. طبق آخرین آمار ارائه شده در سال 2015 میلادی موزه ملی تایوان از نظر جذب گردشگر و بازدید کننده رتبه هفتم در سراسر جهان را دارد.
لازم به ذکر است برخی از آثار موجود در این موزه با تلاش امپراطور های مختلف چین جمع آوری شده اند.
در این موزه امکانات بسیاری نیز وجود دارد که گردشگران تور تایوان می توانند از آن ها استفاده کنند برخی از این امکانات عبارتند از نمازخانه، آب سرد کن، راهنمای موزه و غیره.
به طور کلی این موزه یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در تایوان می باشد بنابراین در سفر با تور تایوان بازدید از آن را فراموش نکنید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به موزه ملی تایوان
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.