داتاران لانگ

یکی از خاص ترین مکان های دیدنی لنکاوی که در سفر به این شهر می توان از آن بازدید کرد، داتاران لانگ است. در این مطلب قصد داریم با داتاران لانگ بیشتر آشنا شویم.
لنکاوی یکی از شهر های توریستی مالزی است که دارای جاذبه های گردشگری، تفریحات آبی و مکان های دیدنی بسیاری می باشد. در میان مکان های دیدنی لنکاوی، داتاران لانگ علاوه بر اینکه در میان مردم شهر از ارزش بالایی برخوردار است، یکی از پربازدید ترین مکان های شهر نیز می باشد.
داتاران لانگ یعنی میدان عقاب و دلیل انتخاب این نام وجود مجسمه بزرگ عقاب در میدان است که زیبایی خاصی را به داتاران لانگ بخشیده است. عقابی که در داتاران لانگ قرار داده شده 12 متر ارتفاع دارد و از فایبر گلس نیز ساخته شده است. این عقاب نماد شهر لنکاوی بوده و گردشگران تور لنکاوی که از طریق کشتی به بندر نزدیک میدان عقاب می رسند، با خوش آمد گویی این عقاب از فاصله دور روبرو می شوند.
داتاران لانگ همواره مورد توجه گردشگران و افراد زیادی از سراسر دنیا می باشد و در همه ساعات می توان افراد زیادی را مشاهده کرد که در حال عکسبرداری از این جاذبه گردشگری هستند. در کنار مجسمه عقاب که در غروب چشم انداز بی نظیری هم دارد، رستوران ها و کافه های مختلفی هم وجود دارند که می توان در آن ها انواع غذاهای محلی و دریایی لذیذ را میل کرد هرچند که لازم به ذکر است قیمت غذاها در این رستوران ها کمی گران هستند.
در کنار رستوران ها و کافه ها، مغازه های مختلفی هم در میدان عقاب وجود دارند که علاوه بر فروش انواع سوغاتی ها مانند ماکت مجسمه عقاب، با اخذ هزینه های ناچیز از گردشگران تور لنکاوی، از آن ها عکس های یادگاری گرفته و برایشان خاطره خوبی از سفر به لنکاوی می سازند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره داتاران لانگ

نصیری 15 مرداد 97
0
داتاران لانگ یکی از بهترین جاذبه های گردشگری لنکاوی به شمار میره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر