باغ وحش ملی نگارا مالزی

حدود 50 سال پیش در یکی از مناطق کوهستانی و جنگلی  مالزی باغ وحشی به نام باغ وحش ملی نگارا مالزی ساخته شد.این باغ وحش با مساحت 44 هکتار که توسط بخش خصوصی مالزی اداره می گردد یکی از دیدنی ترین و بهترین تفریحات امروزی گردشگران تور مالزی به شمار می رود.
باغ وحش ملی نگارا مالزی با فاصله ی 13 کیلومتری از مرکز شهر کوالالامپور در جنگلی بکر واقع شده است که به دلیل موقعیت و امکانات زیادی که دارد گردشگران زیادی بازدید از باغ وحش مالزی را در برنامه سفر خود قرار می دهند.
با ورود به این باغ وحش می توانید بیش از 450 نوع گونه ی حیوانی اعم از پرندگان ، پستانداران ، خزندگان ، دوزیستان ، آبزیان که در مجموع بیش از 5 هزار جاندار را در محیطی شبیه به محل زندگیشان و از نزدیک خواهید دید.این باغ یکی از مهم ترین جاذبه ها و تفریحگاه های مالزی به شمار می رود که با بازدید از آن حیوانات نادری مانند میمون های دراز دست ، ببر سوماترایی و آرانگوتان ها را می بینید این حیوانات نه تنها نادر هستند بلکه طرفداران پر و پا قرصی دارند.
باغ وحش ملی نگارا علاوه بر موارد ذکر شده آکواریومی به نام آكواريوم تانكا عبدالرحمن دارد که در آن بیش از 80 نوع گونه از آبزیان ، نرمتنان و دوزیستان آب های شور و شیرین را در خود جای داده اند که آن را به یکی از بخش های دیدنی باغ وحش تبدیل کرده است.
یکی دیگر از قسمت های این باغ وحش زیبا ، نمایش فیل ها است.در یک مجموعه نمایش اسب سواری ، فیل سواری و نمایش روزانه شیر دریایی برای مردم و گردشگران در نظر گرفته شده است که از جذابیت و جلوه ای برخوردار می باشد.
هزینه ی ورودی باغ وحش نگارا نفری 15 رینگیته و برای بردن دوربین به داخل هم باید بلیت جداگانه ای تهیه نمایید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ وحش ملی نگارا مالزی

نگار 13 آبان 96
3
باغ وحش ملی نگارا مالزی برای کسانی که به حیوانات علاقه دارند محل مناسبی هست
ملیکا 13 آبان 96
4
باغ وحش ملی نگارا مالزی خیلی زیبا بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر