رستوران آلپ پاشا

📅 بروزرسانی : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازدید : 260

یکی دیگر از رستوران های محبوب و زیبای آنتالیا که مسافرین تور آنتالیا را به سوی خود می کشاند رستوران آلپ پاشا نام دارد. این رستوران که شامل قسمتی از هتل بوتیک آلپ پاشا می باشد، در بافت تاریخی شهر آنتالیا واقع شده و دارای فاصله بسیار نزدیکی تا دروازه هادریان می باشد. شاید بتوان گفت که این موضوع یکی از دلایل اصلی محبوبیت رستوران آلپ می باشد. چرا که به دلیل قرار گیری در یکی از ساختمان های دوره عثمانی که بخشی از هتل معروف آنتالیا می باشد، توجه میهمانان هتل را جلب کرده و از آن طرف، گردشگرانی که به منظور بازدید از دروازه هادریان به این ناحیه می آیند، پس از بازدید نظرشان به این رستوران به منظور صرف یک وعده غذایی لذیذ جلب می شود.

به جرات می توان گفت که رستوران آلپ پاشا در لیست لوکس ترین رستوران های آنتالیا قرار داشته که به صورت سلف سرویس و غرفه ای از میهمانان خود پذیرایی می نماید. این رستوران شامل ساختمان دوطبقه شکیل و زیبایی است که دارای یک حیاط دنج می باشد و به سبک سنتی فرهنگ مردم ترکیه تزئین شده است. در فصل تابستان میز هایی در کنار حوض میان حیاط قرار می گیرد که در کنار نور ملایم شمع و نوای موسیقی زنده سنتی ترکی ، به همراه رقص زیبایشان، می تواند تجربه بی نظیری از یک شام روماتیک را برای شما رقم بزند. اما نگران زمستان ها نباشید که دمای هوا بسیار سرد می شود. چرا که در این فصل هم رستوران آلپ پاشا حال و هوای خاص خود را داشته و با روشن نمودن شومینه های داخل ساختمان و سرو انواع متنوعی از غذا های سنتی ترکی، فرانسوی، مدیترانه ای و حتی غذاهای گیاهی از شما پذیرایی می نماید.


گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره رستوران آلپ پاشا

راشین مهر 1397
10 نفر پسندیدند
رستوران آلپ پاشا خیلی زیبا و سنتی هست لذت بخشه

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/55-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%84%D9%BE-%D9%BE%D8%A7%D8%B4%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران آلپ پاشا