رستوران تریتسیزید

رستوران تریتسیزید، یکی از رستوران های خوب آنتالیا است که بهترین غذاهای ترکی را سرو می کند. واقعا طعم غذاهایی که این رستوران سرو می کند، فوق العاد است و مزه های دلچسب آن ها فراموش نشدنی است. طعم کباب ترکی چیزی است که حال و هوای متفاوتی به گردشگران تور آنتالیا می بخشد. در آنتالیا یکی از خوشمزه ترین کباب های ترکی در رستوران تریتسیزید سرو می شود. این رستوران کوچک لحظات خوشی را به میهمانان خود هدیه می دهد و در عین سادگی با طعم هایی مطبوع از شما پذیرایی می کند. تریتسیزید فضای پاکیزه ای دارد و کاربران تریپ ادوایزر طعم غذاها و نحوه سرو آن را بسیار تحسین کرده اند. فراموش نکنید که حلوا و باقلواهای این رستوران نیز از جمله محبوب ترین خوشمزه های آن هستند. 

در این رستوران بهترین غذا ترکی که کباب ترکی می باشد، با الهام گرفتن از غذاهای سنتی این منطقه و کمی تغییرات و خلاقیت سرو می‌ شود. سرآشپز این رستوران که با بهترین و تازه‌ ترین مواد اولیه، غذا هایی سرو می‌ کند که بسیاری از ترک ها و گردشگران برای امتحان کردن آن‌ غذا های دلچسب از مدت‌ها قبل در رستوران تریتسیزید، میز رزرو می‌ کنند. طراحی فضای این رستوران، ساده و مدرن می باشد و محیطی دوست‌ داشتنی دارد. به گردشگران تور آنتالیا که به این شهر سفر می کنند، پیشنهاد می شود یک بار هم که شده به این رستوران سر بزنید و از غذا های بی نظیر آن نهایت لذت را ببرند.

این رستوران خوراکی و وعده های غذائی محلی را ارائه می دهد و امکان سرو غذا در فضای باز را در اختیار گردشگران تور آنتالیا می گذارد. از امکانات این رستوران می توان به پارکینگ رایگان و صندلی چرخدار برای کم توانان و خرید با مستر کارت و اینترنت پر سرعت و رایگان و غیره اشاره کرد. این نکته نیز لازم به ذکر است که قیمت غذا های این رستوران ارزان می باشد، به طور کلی متوسط قیمت بین 3 تا 6 دلار است.
زمان های سرو غذا :
ناهار           12 تا 2 ظهر
شام            7:30 تا 10 شب
در رستوران تریتسیزید ورود حیوانات خانگی ممنوع است. 
 با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور آنتالیا پیشنهاد می شود در هنگام سفر خود به این شهر زمانی را در این رستوران سپری کنند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما