رستوران تریتسیزید

📅 بروزرسانی : ۲۶ دی ۱۴۰۱ ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 408

نمای بیرونی رستوران تریتسیزید
درب ورودی
غذاهای رستوران تریتسیزید
نمای داخلی

یکی از بهترین رستوران‌های آنتالیا که غذاهای سنتی ترکی را به بهترین روش سرو می‌کند رستوران تریتسیزید است. طبخ و طعم غذاهای سرو شده در این رستوران بسیار عالی بوده، به‌گونه‌ای که طعم آن تا مدت‌ها زیر زبان شما باقی می‌ماند. یکی از معروف‌ترین غذاهای رستوران تریتسیزید آنتالیا کباب ترکی بوده که از خوشمزه‌ترین نوع کباب‌های سرو شده در این رستوران است. این رستوران با داشتن یک فضای کوچک و دلنشین توانسته است تا لحظات بسیار خوبی را برای مهمانان خود فراهم کند. همچنین این رستوران با داشتن یک فضای کاملا بهداشتی و رفتار مناسب پرسنل در نظر گردشگران بسیار محبوب جلوه کرده است. به ‌عنوان دسر در این رستوران حلوا و باقلوا سرو می‌شود که پیشنهاد می‌شود حتماً از آن میل کنید، زیرا طعمی فوق‌العاده دارد.

تجربه سفری هیجان انگیز به شهر ساحلی ترکیه

در رستوران تریتسیزید آنتالیا کباب ترکی که یکی از غذاهای سنتی ترکی بوده، با کمی تغییرات و خلاقیت سرو می‌شود‌. غذاهای این رستوران با مواد غذایی تازه طبخ شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند به‌گونه‌ای که گردشگران و مردم محلی برای صرف غذا از مدت‌های قبل در این رستوران میز رزرو می‌کنند. طراحی و دکوراسیون این رستوران بسیار ساده و دلپذیر بوده به طوری که توجه همه را به‌سوی سادگی خود جلب می‌کند. این رستوران وعده‌های غذایی محلی را در فضای باز سرو کرده و امکانات متنوعی را برای مهمانان خود به‌وجود آورده است که باید به اینترنت پر سرعت، مستر کارت و پارکینگ اختصاصی اشاره داشت. نکته بسیار مهم در رستوران تریتسیزید آنتالیا قیمت ارزان منوی آن است.

بهترین رستوران های آنتالیا - میل کردن وعده‌های غذایی در رستوران‌های باکیفیت و بین‌المللی آنتالیا

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13212-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D8%B3%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D8%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به رستوران تریتسیزید