رستوران میمینو باتومی

در میان رستوران های باتومی، رستوران ميمينو باتومی یکی از برترین رستوران های شهر است که می تواند برای گردشگران تور باتومی، انواع غذاهای لذیذ و باکیفیت را ارائه دهد. در ادامه این مطلب با رستوران ميمينو باتومی بیشتر آشنا می شویم.
باتومی یکی از شهر های ساحلی و توریستی باتومی است که به دلیل جاذبه های گردشگری، مکان های تاریخی و تفریحات آبی بی نظیر، سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. در این شهر بیش از 300 رستوران وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود بوده و درحال رقابت با هم برای جذب گردشگران بیشتر هستند. در میان این رستوران ها، رستوران ميمينو باتومی جزء 50 رستوران برتر این شهر محسوب می شود.
رستوران ميمينو باتومی یکی از رستوران های محبوب خیابان ژنرال مازنیاشویل است که علاوه بر ظاهری زیبا، دکوراسیونی شیک و مجهز به میز ها و صندلی های مدرنی می باشد. گردشگران تور باتومی هنگام ورود به رستوران، عکس ها و نوار های فیلمی قدیمی را مشاهده می کنند که شخصیتی را در آن نشان می دهد. در واقع این شخص، میمینو نام دارد که یکی از کمدین های مشهور شوروی می باشد و نام رستوران نیز برگرفته از نام او است.
رستوران میمینو را مجتمع پیازا در سال 2013 افتتاح کرد و در مدت کوتاهی به یکی از رستوران های محبوب این مجتمع تبدیل شد. گردشگران تور باتومی می توانند در این رستوران انواع غذاهای محلی، نوشیدنی های بین المللی، کیک ها و دسر های مختلف را میل کنند. گردشگران تور باتومی جالب است بدانید اکثر غذاهای رستوران علاوه بر ظاهر زیبا که چشم هر گردشگری را به سمت خود جلب می کند، طمع لذیذی داشته و از مواد اولیه تازه و باکیفیت نیز تهیه می شوند. در مورد طبخ غذاها نیز لازم به ذکر است توسط سرآشپزان مجرب رستوران طبخ می شود و جای نگرانی بابت کیفیت غذا وجود ندارد.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر