رستوران رز واتر

رستوران رز واتر (RoseWater) یکی از مجلل ترین و زیبا ترین رستوران های شهر ابوظبی، در امارات متحده عربی است. این رستوران که از رستوران های لوکس این شهر است، در هتل جمیرا واقع در برج های اتحاد ابوظبی قرار گرفته است. این رستوران معروف بین المللی که دارای امکانات بسیاری می باشد، در سال های 2014 و 2015 گواهینامه برتری Trip Advisor را دریافت کرده و همچنین در سال 2012 جایزه بهترین رستوران بین المللی در ابوظبی را به خود اختصاص داده است.
در این رستوران انواع غذا های بین المللی و بومی در سه وعده غذایی صبحانه، نهار و شام به روش های مختلف سربو می کند. رستوران رز واتر همچنین دارای امکان سلف سرویس بوده و دارای بوفه های متعدد برای غذا ها و شیرینی ها و دسر های مختلف بین المللی می باشد. گفتنی است این رستوران از امکان رزرو میز اینترنتی نیز برخوردار می باشد.

از دیگر امکانات این رستوران می توان به خوردن غذا در فضای درونی یا فضای نشیمن بیرونی (تراس برج) اشاره کرد. همچنین این رستوران مجهز به Valet Parking است که همواره راحتی و آسایش گردشگران تور ابوظبی را در پی دارد. (Valet Parking به این معناست که کارکنان رستوران به محض رسیدن مشتریان سوئیچ وسایل نقلیه شخصی آن ها را تحویل گرفته و در محل مناسب پارک می کنند). رستوران رز واتر همچنین امکانات لازم برای پذیرایی از افراد ناتوان با صندلی های چرخ دار و همچنین کودکان و نوزادان را در اختیار مشتریان قرار می دهد. ساعت کاری رستوران رز واتر از ساعت 06:00 صبح تا 11:00 شب می باشد. لازم به ذکر است کارکنان و گارسونان این رستوران دارای فرم پوشش خاصی است که در دوره های مختلف متغیر است. منوی وعده صبحانه رستوران رز واتر شامل قهوه، چای و آبمیوه با طعم های مختلف بوده که از ساعت 06:30 صبح تا ساعت 11:00 صبح سرو می شود. ساعت سرو نهار 12:30 الی 15:30 و ساعت سرو شام در این رستوران از ساعت 19:00 تا 23:00 می باشد. از جمله انواع غذا هایی که در این رستوران سرو می شوند عبارتند از: آسیایی، اروپایی، هندی، سوشی، بین المللی، خاورمیانه ای.
رستوران رز واتر همچنین منوی ویژه برای افراد گیاهخوار در نظر گرفته است. گفتنی است در محوطه این رستوران Wi-Fi رایگان نیز در دسترس می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران رز واتر

میران 4 مهر 97
1
رستوران رز واتر بی نهایت تراس خوب و زیبایی دارد که کاملا از روی عکس هم مشخص هست چه بسا زیبا تر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر