رستوران چاناک قالا

زمان مطالعه: 2 دقیقه
بروزرسانی: 1403/02/30
بازدید: 1878
نویسنده
تحریریه لحظه آخر نویسنده

باکو پایتخت کشور آذربایجان است که معروف ترین رستوران های کشور آذربایجان را در خود جای داده است. یکی از این رستوران های معروف، رستوران چاناک قالا است که غذاهای متنوعی با انواع سلیقه ها را در قرار داده است. قدمت رستوران چاناک قالا به سال 1991 برمی گردد. این رستوران معروف محیطی آرام و جذاب را برای گردشگران و مسافران عزیز و گرامی تور باکو فراهم کرده است تا میهمانان بتوانند در فضایی زیبا و مطلوب، لذیذ ترین غذاها را میل کنند و همچنین لحظاتی شاد و مفرح را در این مجموعه داشته باشند.

رستوران چاناک قالا متشکل از فضایی سر بسته و یک سالن در فضای بازاست. فضای باز این مجموعه دارای گل و گیاهان زیبا می باشد که در فصل تابستان محیطی زیبا و دلنشین را برای گردشگران تور آذربایجان فراهم میکند.

اگر می خواهید مراسمی شاد و صمیمی همراه با دوستان و خانواده خود داشته باشید با انتخاب رستوران چاناک قالا می توانید در اتاق هایی زیبا که از چوب ساخته شده اند، مدت زمان مشخصی را تعیین کنید و با سفارش غذاهای مخصوص چاناک قالا، خاطرات و لحظات به یاد ماندنی داشته باشید. نواختن ساز به صورت زنده و پایکوبی، از دیگر امکاناتی است که این رستوران معروف به مشتریان خود ارائه میدهد. پرسنل و کارکنان رستوران چاناک قالا بابت تمام وظایفی که در این رستوران انجام می دهند، دوره های خاصی دیده اند و آشپزهای معروف و متخصص این مجموعه غذا ها را با کیفیت بالایی به گردشگران تور باکو ارائه میدهند و خیلی ماهرانه آنها را تزئین می کنند تا با تمام سلیقه های مشتریان خود همخوانی داشته باشند.

از دیگر امتیازاتی که این رستوران زیبا دارد، این است که دسترسی آسان به وسایل حمل ونقل عمومی دارد و در مرکز شهر واقع شده است که گردشگران تور باکو میتوانند به راحتی به این رستوران بروند و با یک وعده غذایی از این محیط زیبا لذت ببرند. اگر در فصل تابستان به باکو سفر می کنید و میخواهید وعده غذایی خود را در این رستوران زیبا میل کنید پیشنهاد می کنم فضای باز این رستوران را انتخاب کنید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 3.6 از 5 | از 100 کاربر