اپلیکیشن های برای سفر
1) اپلیکیشن Entrain : این اپلیکیشن یکی از اپلیکیشن های مخصوص سفر می باشد که در دانشگاه میشگان ساخته شده است که مدت زمان روز مقصد و آهنگ شبانه روزی بدن شما را نشان می دهد که به شما پیشنهاد می کند که ساعت بدن خودتان را با ساعت روز و شب در مبدا  مقصد مورد نظر تنظیم نمایید. به صورتی که به شما پیشنهاد می کند سر درد ناشی از تغییر موقعیت را کنترل نمایید.


2) اپلیکیشن Priority pass : برای هیچ مسافری خوشایند نیست مدت زمان طولانی در فرودگاه بر روی صندلی های پلاستیکی بنشیند و سر و صدای اطراف را تحمل کند پس بهترین کار این است که به بهترین قسمت سالن استراحت دست پیدا کنید. اگر پرواز شما بیزنس کلاس و موقعیت خوبی در فرودگاه ندارید می توانید از اپلیکیشن Priority pass استفاده نمایید که با این برنامه به 900 سالن استراحت  دنیا دسترسی پیدا کنید و بهترین و راحت ترین صندلی را در امنیت کامل استفاده نمایید. به طور کلی این برنامه به این صورت است که در هنگام سفر سالن های استراحت فرودگاهی که در آن هستید را به شما نشان می دهد.


3) اپلیکیشن Lounge Buddy : این اپلیکیشن مانند اپلیکیشن قبل اطلاعات شما را ثبت و بهترین سالن استراحت رو به شما معرفی و پیشنهاد می کند و از ویژه گی های خوب این اپلیکیشن که می توانید نظرات مسافران در سالن را ببینید و مطلع شوید.


4) اپلیکیشن Milehi : موقعی که در فرودگاه خسته و مدت زمان طولانی در فرودگاه به سر می برید میتوانید با این اپلیکیشن دوستانی در فرودگاه پیدا کنید. این اپلیکیشن ، اپلیکیشن شبکه اجتماعی فرودگاهی است که مسافرانی که در فرودگاه منتظر هستند با استفاده از اپلیکیشنمی توانند همدیگر را پیدا کنند و به گفت و گو با یکدیگر بپردازند.

 

5) اپلیکیشن FLIO : این اپلیکیشن های برای سفر مانند برنامه های دیگر تمامی امکانات را دارد. با این برنامه می توانید بهترین سالن در فرودگاهی که هستید را پیدا کنید و با پیدا کردن وای فای وی توانید به اینترنت وصل شوید. این برنامه با وصل کردن شما به وای فای های رایگان به شما کمک می کند سریع تر به گیت های ورودی ، غذا خوری و همچنین نوشیدنی ها بروید.امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز اپلیکیشن های برای سفر
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
نازنین 10 تیر 96
3
بسیاااااااااااااار عالی
فاطیما 10 تیر 96
4
چقدر خوب و مفید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.