امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به اپلیکیشن های برای سفر

اپلیکیشن های برای سفر

در این مطلب در لحظه آخر با اپلیکیشن های برای سفر آشنا خواهید شد که بسیاری از مشکلات را در سفرتان را بر طرف می کند در ادامه با ما همراه شوید تا با اپلیکیشن های برای سفر آشنا شوید.
 
 
اپلیکشن سفر
 
 

 اپلیکیشن Entrain

این اپلیکیشن یکی از اپلیکیشن های مخصوص سفر می باشد که در دانشگاه میشگان ساخته شده است که مدت زمان روز مقصد و آهنگ شبانه روزی بدن شما را نشان می دهد که به شما پیشنهاد می کند که ساعت بدن خودتان را با ساعت روز و شب در مقصد مورد نظر تنظیم نمایید. به صورتی که به شما پیشنهاد می کند سر درد ناشی از تغییر موقعیت را کنترل نمایید.
 
 
اپلیکشن سفر
 
 

اپلیکیشن Priority pass

برای هیچ مسافری خوشایند نیست مدت زمان طولانی در فرودگاه بر روی صندلی های پلاستیکی بنشیند و سر و صدای اطراف را تحمل کند، پس بهترین کار این است که به بهترین قسمت سالن استراحت دست پیدا کنید. اگر پرواز شما بیزنس کلاس و موقعیت خوبی در فرودگاه ندارید می توانید از اپلیکیشن Priority pass استفاده نمایید که با این برنامه به 900 سالن استراحت دنیا دسترسی پیدا کنید و بهترین و راحت ترین صندلی را در امنیت کامل استفاده نمایید. به طور کلی این برنامه به این صورت است که در هنگام سفر سالن های استراحت فرودگاهی که در آن هستید را به شما نشان می دهد.
 
 
اپلیکیشن های سفر
 
 

اپلیکیشن Lounge Buddy

این اپلیکیشن مانند اپلیکیشن قبل اطلاعات شما را ثبت و بهترین سالن استراحت رو به شما معرفی و پیشنهاد می کند و از ویژگی های خوب این اپلیکیشن که می توانید نظرات مسافران در سالن را ببینید و مطلع شوید.
 
 
اپلیکشن برای سفر
 
 

اپلیکیشن Milehi

موقعی که در فرودگاه خسته و مدت زمان طولانی در فرودگاه به سر می برید می توانید با این اپلیکیشن دوستانی در فرودگاه پیدا کنید. این اپلیکیشن ، اپلیکیشن شبکه اجتماعی فرودگاهی است که مسافرانی که در فرودگاه منتظر هستند با استفاده از اپلیکیشن می توانند همدیگر را پیدا کنند و به گفت و گو با یکدیگر بپردازند.
 
 
اپلیکیشن 
 
 

اپلیکیشن FLIO

این اپلیکیشن ها برای سفر مانند برنامه های دیگر تمامی امکانات را دارد. با این برنامه می توانید بهترین سالن در فرودگاهی که هستید را پیدا کنید و با پیدا کردن وای فای وی می توانید به اینترنت وصل شوید. این برنامه با وصل کردن شما به وای فای های رایگان به شما کمک می کند سریع تر به گیت های ورودی ، غذا خوری و همچنین نوشیدنی ها بروید.
سایت لحظه آخر ارائه دهنده انواع تور های مسافرتی و گردشگری اعم از تور کیش، تور مشهد، تور قشم، تور ترکیه، تور استانبول، تور آنتالیا و دیگر ترهای داخلی و خارجی می باشد، برای اطلاعات دقیق تر از قیمت ها و امکانات آن ها می توانید به سایت لحظه آخر مراجعه فرمایید.
 
 
 

نظرات مردم درباره اپلیکیشن های برای سفر

نازنین 10 تیر 96
3
بسیاااااااااااااار عالی
فاطیما 10 تیر 96
4
چقدر خوب و مفید
درج نظر